TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Er wordt door kijkers op dit moment nog met volle teugen genoten van de nieuwe Nederlandse dramaserie Rust en Vreugd, maar aan alles komt een eind.
Wij vertellen je dus alvast wat je op de zondagavond bij NPO 1 kunt verwachten na de slotaflevering van de serie.
Rust en Vreugd is met dik 1,5 miljoen kijkers per aflevering een groot succes. De kijkers zijn dol op de serie waarin acteurs als Annet Malherbe en Arjan Ederveen de harten veroveren.
Helaas komt aan alles een eind en dus ook aan deze serie. Voorlopig dan, want aangezien het zo'n succes is komt er vast wel een tweede seizoen.
De slotaflevering van Rust en Vreugd is op zondag 26 april om 20:25 uur te zien bij Omroep MAX op NPO 1, maar wat kun je daarna verwachten op de zondagavond bij deze zender?
Dat is op de eerstvolgende zondag een special van Maestro waarin onder anderen Gerard Ekdom, Angela Groothuizen en Hans Klok dirigeren om aandacht te vragen voor het goede doel (Liliane Fonds).
De speciale editie van Maestro zie je dus op zondag 3 mei 2026 om 20:25 uur bij AVROTROS op NPO 1.
Schema finale Eurovisie Songfestival 2026
09:16Eerste namen van gasten bekend van nieuw interviewprogramma Wilfred Genee
08:27De TV van gisteren: Meer animo voor tweede halve finale van Eurovisie Songfestival
22:50Jack van Gelder doorbreekt stilte na exit De Oranjezondag, Johan Derksen verdedigt Hélène Hendriks
16:50Chantal Janzen presenteert nieuw seizoen Kopen Zonder Kijken