TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bereid je voor op nieuwe angstige momenten.
De Verraders Halloween lijkt qua opzet veel op de reguliere variant. Ook in deze reeks strijden diverse BN'ers om een aanzienlijke zilverschat, en draait het voor de getrouwen allemaal om het ontmaskeren van de Verraders.
Toch zijn er ook zeker verschillen. De Halloweeneditie wordt gepresenteerd door Frank Evenblij en staat volledig in het teken van Halloween. De opdrachten zijn dan ook enger, de rondetafels meedogenlozer en de algehele sfeer angstaanjagender. Dat wordt dus wat voor de 13 deelnemers die dit jaar van de partij zullen zijn.
Om welke dertien bekende gezichten het precies gaat, is vooralsnog niet bekend. Althans, RTL heeft nog niets laten weten. In de wandelgangen gaan wel al namen rond, zoals die van Nienke Plas, Sander Lantinga, Marco Schuitmaker en Olcay Gulsen. Of zij ook daadwerkelijk meedoen, blijft echter nog de vraag. Het is wachten tot RTL hier meer over onthult.
De Verraders Halloween is vanaf 28 september iedere zaterdag om 20:00 uur te zien op RTL4. Vooruitkijken kan vanaf dat moment via Videoland.
De TV van gisteren: Kijkers schrikken weer van de prijzen in Bed & Breakfast
06:47Vanavond op TV: Boerderij Van Dorst, Grote gezinnen, grote vakanties, Flodder
22:14Kijkers in een scheur om kip onder arm en agenten in kano in Bureau Utrecht
20:42Ewout Genemans licht een tipje van de sluier op over volgende bestemming Bureau-serie
19:27Deze VIPS zien we in de winterspecial van Te Land, Ter Zee en in de Lucht