TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het was weer smullen vanavond. Vijf nieuwe karakters gingen het podium op om een plekje te bemachtigen in de volgende ronde van The Masked Singer. Ook namen we weer afscheid van twee BN’ers in pak.
Dit keer was het de beurt aan De Mammoet, De Struisvogel, De Zure Bom, De Vampier en De Baviaan. Aan hen de taak om het publiek en het panel, bestaande uit Buddy Vedder, Monica Geuze, Gerard Joling, Carlo Boszhard en Loretta Schrijver, te overtuigen van hun zang- en danskunsten.
De kijkers zagen weer vijf optredens en een groepsoptreden. Op naar het beslissende deel van het programma. Wie moet zich onthullen en wie zien we terug? Ruben Nicolai brengt het genadeloos: het doek valt als eerst voor De Zure Bom.
Namen als Edwin van de Sar, John van ’t Schip, Gordon, Rob Goossens en Giel Beelen komen bij het panel vandaan. Maar er komen nul punten bij op het scorebord want iedereen heeft het fout. De Zure Bom is: Cornald Maas.
En wie gaat dan achter De Zure Bom aan en mag zijn grote kop dan wel masker afzetten? Het is De Struisvogel.
Ook hier gaan de meningen van het panel weer alle kanten op. Wie is het toch? Ellen ten Damme, Roos Reedijk, Carice van Houten en Jennifer Hoffman worden gekozen door het publiek. En Buddy Vedder heeft het goed. De Struisvogel is actrice en presentatrice Jennifer Hoffman. Ze vertelt dat ze meedeed voor haar nichtjes, want die wilden ook wel eens een programma zien waar hun tante aan deelnam.
Ontdek hier de onthullingen van aflevering 1.
Partnerbijdrage
Eerste beelden van The Voice of Holland beloven veel goeds
12:51Deze BN'ers doen mee aan De Quiz van het Jaar met Linda de Mol
11:52René van der Gijp ziet eerste beelden van De Geur van Succes met Sylvie Meis: ‘Dit is echt heel erg’
10:18Nieuw seizoen No Way Back VIPS ook te zien op Videoland
09:31Tijl Beckand licht tipje van de sluier op over bestemming van nieuw seizoen Het Perfecte Plaatje Op Reis