TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de kwartfinale werd de opzet van de muzikale raadshow omgegooid: ditmaal waren er geen solo-optredens, maar werden er uitsluitend duetten gezongen waarna het publiek al mocht stemmen wie sowieso door was naar de halve finale.
De Maan mocht als eerste tegen de Egel die een maatje te groot bleek voor het hemellichaam. In de volgende ronde trok de Bever aan het kortste eind tegen de Mamoet waardoor de eerste sing-off een feit was. De Bever werd gered door de mensen in de zaal, waardoor de Maan zichzelf bekend moest maken. De jongere garde meende zangeres Numidia te horen, Loretta Schrijver koos lekker eigenwijs voor Candy Dulfer, Carlo Boszhard ging uit van Angela Schijf en volgens Gerard Joling moest het Jacqueline Govaert zijn. Het bleek Numidia, waardoor Buddy en Monica allebei een punt te pakken hadden.
In het tweede deel van de wedstrijd triomfeerde de Kangaroe over de Cycloop. Vervolgens was Pegasus de hoogvlieger in het muzikale duel tegen de Baviaan. Maar het roodbekonte jungledier hakte vervolgens het eenogige monster in de pan. Het panel mocht raden en was heel duidelijk verdeeld: Gerard en Carlo zaten in de Leonie ter Braak tunnel, de rest ging vol voor Vivienne van den Assem en werd niet teleurgesteld. Monica Geuze wist niet wat ze meemaakte: nog nooit had de influencer in één aflevering alles goed.
Wanneer is The Tribute: Battle of the Bands weer op tv?
10:51Deze ‘red flags’ vielen op bij Winter Vol Liefde-Gilbert: ‘Gewoon een engerd’
10:05Yvon Jaspers enorm geschrokken van ongeluk boer Geert: ‘Alsof familielid iets overkomt’
09:00De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers dolblij voor Robin en Pearl, maar ook voor Elsje
06:47Vanavond op TV: Flikken Maastricht, The voice of Holland, Pixels