TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Schildpad, de Vampier, de Maan, de Egel, de Baviaan en de Mamoet: veel bonter gaat een gezelschap niet worden. De zes kandidaten stelden absoluut niet teleur in de muzikale raadshow.
Maar het publiek was na alle solo optredens en een groepsact weer onverbiddellijk. De stemkastjes kwam erbij om te bepalen welke twee personages het minst tot de verbeelding spraken. De eerste die er aan moest geloven was de Schildpad, tot verbijstering van het panel dat best wel een beetje van het vrolijk dansende diertje was gaan houden. Maar wie zat erin? Kees Tol werd genoemd, Art Rooijakkers was de keus van Monica Geuze en Juvat Westendorp leek een optie vanwege de moves: ze zaten er allemaal naast, het bleek acteur Nasrdin Dchar die de Schildpad zijn moeilijkste rol ooit noemde.
Na de eerste onthulling was het uiteraard tijd voor reclame. Daarna was de spanning tot een hoogtepunt gestegen: wie is het volgende personage dat ging sneuvelen? Het bleek de boomlange Vampier. Het panel meende Donny of Dave Roelvink te herkennen, behalve Loretta die op Maik de Boer ging zitten. Iedereen zat er naast: het bleek Danny de Munk, die genoot van het feit dat hij iedereen een hak had gezet door zijn stem te verdraaien.
Het panel heeft deze aflevering geen enkel punt gescoord. Volgende week meer succes!
Zo loopt de 33e cyclus van De Bondgenoten af volgens de geruchten
13:10Zo gaat KRO-NCRV om met de uitgestelde aflevering van De Slimste Mens
12:25Dit zijn de finalisten van Make Up Your Mind 2026
12:05Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
11:39Scrooge Live keert terug en strijkt neer in deze plaats