TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Leonie ter Braak is nog aan het nagenieten van haar overwinning bij Het perfecte plaatje op reis, maar bij RTL Boulevard stelden de deelnemers aan het komend seizoen zich al vast voor.
Zoals altijd is er breed gecast zodat de meest uiteenlopende BN'ers het dit najaar tegen elkaar op moeten nemen. Het bonte gezelschap bestaat uit realityster Sylvia Geersen, acteur Waldemar Torenstra, Studio Sport-icoon Henry Schut, financieel expert Annemarie van Gaal, actrices Loes Haverkort en Anna Drijver, liefdesexpert Sergio Vyent, zanger Frans Duijts en influencers Niek Roozen en Quinty Misiedjan.
Op basis van het introductiefilmpje lijkt Tijl Beckand ook komend seizoen weer zijn dubbelrol als presentator en onvermoeibare plaaggeest met verve te gaan vervullen.
Partnerbijdrage
Voetbalfans kunnen zich opmaken voor een weekend vol Premier League-actie. Met Liverpool - Manchester City als grote blikvanger en Manchester United - Tottenham Hotspur valt er genoeg te beleven. De wedstrijden zijn live te zien op Viaplay.
Nieuwe docu over cabaretier Jochem Myjer in de maak
19:24De Verhulstjes keren terug op Videoland: dit is de startdatum van het nieuwe seizoen
13:44Wordt Geraldine Kemper de nieuwe presentatrice van VTwonen Weer Verliefd op Je Huis?
12:55Winter Vol Liefde-Claudia en Viktor reageren op trouwgeruchten
11:56Zo gaat het nu tussen Thomas en Chess uit De Bondgenoten