TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Leonie ter Braak is nog aan het nagenieten van haar overwinning bij Het perfecte plaatje op reis, maar bij RTL Boulevard stelden de deelnemers aan het komend seizoen zich al vast voor.
Zoals altijd is er breed gecast zodat de meest uiteenlopende BN'ers het dit najaar tegen elkaar op moeten nemen. Het bonte gezelschap bestaat uit realityster Sylvia Geersen, acteur Waldemar Torenstra, Studio Sport-icoon Henry Schut, financieel expert Annemarie van Gaal, actrices Loes Haverkort en Anna Drijver, liefdesexpert Sergio Vyent, zanger Frans Duijts en influencers Niek Roozen en Quinty Misiedjan.
Op basis van het introductiefilmpje lijkt Tijl Beckand ook komend seizoen weer zijn dubbelrol als presentator en onvermoeibare plaaggeest met verve te gaan vervullen.
De TV van gisteren: Nog geen flitsende start voor dramaserie Zussen
06:47Vanavond op TV: Sander en de kloof, Code van Coppens, The Old Way
17:40Roxy en Robert uit De Bondgenoten zetten punt achter relatie
16:15Promenade terug op tv: hier gaat 'Promemedia' over
15:00Alle winnaars van De Bondgenoten op een rijtje