TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Leonie ter Braak is nog aan het nagenieten van haar overwinning bij Het perfecte plaatje op reis, maar bij RTL Boulevard stelden de deelnemers aan het komend seizoen zich al vast voor.
Zoals altijd is er breed gecast zodat de meest uiteenlopende BN'ers het dit najaar tegen elkaar op moeten nemen. Het bonte gezelschap bestaat uit realityster Sylvia Geersen, acteur Waldemar Torenstra, Studio Sport-icoon Henry Schut, financieel expert Annemarie van Gaal, actrices Loes Haverkort en Anna Drijver, liefdesexpert Sergio Vyent, zanger Frans Duijts en influencers Niek Roozen en Quinty Misiedjan.
Op basis van het introductiefilmpje lijkt Tijl Beckand ook komend seizoen weer zijn dubbelrol als presentator en onvermoeibare plaaggeest met verve te gaan vervullen.
Op deze datum zie je de nieuwe Nederlandse dramaserie Pro Deo met Tjitske Reidinga
10:58Make Up Your Mind komt met een special en dít is het thema
10:40De nieuwe realityserie van André Hazes is in oktober te zien
10:30De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:21Chantal Janzen is vanaf deze datum te zien met Hitster op RTL 4