TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op Instagram deelt Wendy de eerste beelden van haar komische alterego's die allemaal één ding gemeen hebben: ze maken er een potje van.
Eerder gaf Wendy al per ongeluk de identiteit prijs van haar nieuwe creatie Aafke Schaepman, een keurige dame met dito bekakt accent die het lichtelijk hoog in de bol heeft. In de eerste aflevering is te zien hoe ze geen match blijkt als telefoniste.
Georgette is een lieve, maar onbeholpen meid die graag haar handjes laat wapperen en een gebrek aan ervaring geen onoverkomelijk bezwaar vindt. Zo maakt ze er een kliederboel van als ze een dagje meeloopt met een schilder die haar wel achter het behang kan plakken.
Tot slot is er de hoogblonde Nelly die van haar hart geen moordkuil maakt. Al die eerlijkheid zorgt vaak voor problemen, want niet iedereen is gediend van haar ongezouten mening.
Naast deze drie typetjes verklapte Wendy bij DWDD dat ze ook in de huid kruipt van een hele familie. Dat deed ze al eens eerder toen ze het onnavolgbare Limburgse gezinnetje Gerda, Bo en Betsie Leenders vertolkte, maar deze creaties worden volgens Van Dijk een tikkie asocialer.
Wat vooral opvalt aan deze drie typetjes is dat ze op het eerste oog erg op Wendy lijken. Toch is de presentatrice naar eigen zeggen nooit herkend tijdens de opnames. Kennelijk is een pruikje, een gek accent en een bril voldoende om mensen in het ootje te nemen.
Deze singles doen mee aan het nieuwe seizoen van Ex on the Beach: Double Dutch
10:00Yvon Jaspers verklapt: dit Boer Zoekt Vrouw-stel is te zien in Onze Boerderij: De Oogst
08:55De Bondgenoten-kijkers gaan los over de straf voor Robert na woede-uitbarsting
07:48Dit zijn de eerste reacties op spin-off Kees Flodder
07:33De TV van gisteren: Kijkers verdeeld over Curaçao-uitzending Vandaag Inside