TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Cabaretier Arjen Lubach, zangeres Merol en oud-K3-zangeres Klaasje Meijer doen mee aan de Vlaamse editie van De slimste mens. Het quizprogramma wordt bij onze Zuiderburen uitgezonden door de Belgische televisiezender Play4.
Voor Lubach en Merol is De slimste mens geen onbekend terrein. Beiden deden al mee aan de Nederlandse variant, die door Arjen Lubach in 2012 zelfs werd gewonnen.
Aan het negentiende seizoen van De slimste mens ter wereld doen in totaal 34 kandidaten mee. Onder hen onder anderen viroloog Steven Van Gucht, ex-wielrenner Eddy Planckaert, acteur Tom Vermeir en actrice Anne-Laure Vandeputte.
De presentatie van De slimste mens ter wereld is in handen van Erik van Looy, die het programma sinds 2004 onder zijn hoede heeft. Vanaf maandag 18 oktober gaan de kandidaten de strijd met elkaar aan in de Belgische variant van de kennisquiz.
Partnerbijdrage
Van schaatsen tot kerstfilms: deze tv-programma's brengen je alvast in de winterstemming
13:43Fans van Roxy Dekker opgelet: haar eigen docuserie verschijnt al heel snel
12:57Nieuw seizoen Beauty and the Geek komt eraan: deze singles gaan de strijd aan
12:32André Hazes gaat een tv-programma maken met Viktor Verhulst
11:38Urk!-ster Mathilde Keuter over breuk met ex Davy in Shownieuws: 'Ik voel me vies en gebruikt'