TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Cabaretier Arjen Lubach, zangeres Merol en oud-K3-zangeres Klaasje Meijer doen mee aan de Vlaamse editie van De slimste mens. Het quizprogramma wordt bij onze Zuiderburen uitgezonden door de Belgische televisiezender Play4.
Voor Lubach en Merol is De slimste mens geen onbekend terrein. Beiden deden al mee aan de Nederlandse variant, die door Arjen Lubach in 2012 zelfs werd gewonnen.
Aan het negentiende seizoen van De slimste mens ter wereld doen in totaal 34 kandidaten mee. Onder hen onder anderen viroloog Steven Van Gucht, ex-wielrenner Eddy Planckaert, acteur Tom Vermeir en actrice Anne-Laure Vandeputte.
De presentatie van De slimste mens ter wereld is in handen van Erik van Looy, die het programma sinds 2004 onder zijn hoede heeft. Vanaf maandag 18 oktober gaan de kandidaten de strijd met elkaar aan in de Belgische variant van de kennisquiz.
Vanavond op TV: Harrie Jekkers: In mijn liedjes kan ik wonen, Oh, wat een jaar!, The Dictator
20:11Adriaan van Toor reageert op overlijden Hans Beijer (83): 'Toegewijde, fijne collega'
14:38Got Talent deelt eerste beelden en die zitten bomvol spektakel
14:12Jiry legt onverwacht vertrek bij B&B Vol Liefde-Iris uit: 'Er zat geen liefde in'
13:27Humberto Tan met lege handen voor aanvang van nieuw tv-seizoen