TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Cabaretier Arjen Lubach, zangeres Merol en oud-K3-zangeres Klaasje Meijer doen mee aan de Vlaamse editie van De slimste mens. Het quizprogramma wordt bij onze Zuiderburen uitgezonden door de Belgische televisiezender Play4.
Voor Lubach en Merol is De slimste mens geen onbekend terrein. Beiden deden al mee aan de Nederlandse variant, die door Arjen Lubach in 2012 zelfs werd gewonnen.
Aan het negentiende seizoen van De slimste mens ter wereld doen in totaal 34 kandidaten mee. Onder hen onder anderen viroloog Steven Van Gucht, ex-wielrenner Eddy Planckaert, acteur Tom Vermeir en actrice Anne-Laure Vandeputte.
De presentatie van De slimste mens ter wereld is in handen van Erik van Looy, die het programma sinds 2004 onder zijn hoede heeft. Vanaf maandag 18 oktober gaan de kandidaten de strijd met elkaar aan in de Belgische variant van de kennisquiz.
De TV van gisteren: Wie is de Mol? scoort met unieke opdracht
11:59Kijkcijfers: Heel Holland bakt elke dag valt nog altijd niet in de smaak
11:35Smart-bestuurder die werd aangereden door Máxima herkent zich niet in Videoland-serie
10:43Gerard Joling (65) op de vuist tijdens optreden na bierdouche
10:23Josje Huisman kreeg cultuurshock door deelname The bicycle race: 'Rollercoaster'