TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Cabaretier Arjen Lubach, zangeres Merol en oud-K3-zangeres Klaasje Meijer doen mee aan de Vlaamse editie van De slimste mens. Het quizprogramma wordt bij onze Zuiderburen uitgezonden door de Belgische televisiezender Play4.
Voor Lubach en Merol is De slimste mens geen onbekend terrein. Beiden deden al mee aan de Nederlandse variant, die door Arjen Lubach in 2012 zelfs werd gewonnen.
Aan het negentiende seizoen van De slimste mens ter wereld doen in totaal 34 kandidaten mee. Onder hen onder anderen viroloog Steven Van Gucht, ex-wielrenner Eddy Planckaert, acteur Tom Vermeir en actrice Anne-Laure Vandeputte.
De presentatie van De slimste mens ter wereld is in handen van Erik van Looy, die het programma sinds 2004 onder zijn hoede heeft. Vanaf maandag 18 oktober gaan de kandidaten de strijd met elkaar aan in de Belgische variant van de kennisquiz.
Jean-Paul uit B&B Vol Liefde werkt aan realityserie, samen met deze oud-kandidate
10:45Urk!-tweeling Gerda en Mathilde geeft update na ziekenhuisopname in Spanje
09:57André en Janny keren op deze datum terug op tv met hun nieuwe programma Beestenboel
09:31De TV van gisteren: pijnlijke plottwist bij Paul in B&B Vol Liefde verbijstert kijkers
06:47Vanavond op TV: Nederland op film, Secret duets, Ted