TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dries Roelvink verraste vriend en vijand toen hij zijn ambitie uitsprak volgend jaar naar het Eurovisie Songfestival te willen.
Bij Radio 538 bevestigt Roelvink die ambitie echter. Hij is zelfs al druk met het componeren van zijn nummer dat, naar eigen zeggen, de allure van een Andrea Bocelli heeft en ook een Italiaanse kreet bevat. Logisch, komend jaar vindt het liedjesfestijn in Italië plaats.
Volgens Dries is zijn lied nu al 'angstig mooi': "Het begint heel orkestraal, dan blijft er een klein pianootje over. Dan begin ik klein te zingen en dan komt het refrein eraan. Daar komen de strijkers en de blazers en de pauken. Dan pak ik uit en dan denken ze: wie is dit in godsnaam?" Zoon Dave zou er naar verluidt al kippenvel van hebben gekregen.
Het staat Dries en de rest van Nederland vrij om liedjes in te sturen. Iedereen mag tot eind augustus zijn of haar nummer aanbieden bij de Songfestival-commissie die haar oordeel gaat vellen. De commissie bestaat onder meer uit Cornald Maas, Jan Smit en dj's Coen Swijnenberg en Sander Lantinga.
Kijkers geraakt door emotioneel eerbetoon aan Cees Geel in Flikken Rotterdam
15:37Nieuw seizoen Boer Zoekt Vrouw krijgt kick-off
13:52Dit programma vervangt Een Buitengewoon Gesprek op NPO1
12:40Marjolein en Dylan flirten erop los in De Bondgenoten: 'Doe geen shirt aan'
12:24Wolter Kroes vertelt wat we van zijn reallifesoap De Kroesjes kunnen verwachten