TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Gerda beviel in november en Mathilde vorige week
Mathilde, die vorige week moeder werd van Gerda (vernoemd naar haar zus) en diens versgeperste gezicht zo prees, vertelt dat alles naar wens verloopt: 'Ze is heel lief en ze slaapt goed, drinkt goed.' En met haar zelf gaat het gelukkig ook goed.
Mathilde kreeg haar dochter van een donor, die verder anoniem zal blijven: 'Gerda (haar zus, red.) heeft hem ook ontmoet en daar blijft het bij. Dus ook niemand anders weet hoe hij eruit ziet en hoe hij heet', vertelt ze aan Shownieuws.
Bekijk het hele verslag van het babybezoek hieronder en hoor ook hoe Gerda het vindt dat haar nichtje naar haar is vernoemd:
URK!, waarin de twee zusjes veelvuldig te zien zijn, is iedere dinsdagavond om 20:30 uur te zien op SBS6
Partnerbijdrage
Goed nieuws voor Nederlandse Songfestival-kijkers
10:06Opnames We Zijn er Bijna! begonnen: zo start Marlijn haar dag in Kroatië
09:57Maestro terugkijken? Eva Eikhout maakt indruk met De Notenkraker van Tsjaikovski
09:27Hoe laat is de Dodenherdenking op tv te zien?
08:15De TV van Gisteren: Buddy Vedder bij Eén Tegen 100 valt niet bij iedereen in de smaak