TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vorig jaar won Dwars Door de Lage Landen nog de Gouden Televizier-Ring, maar helaas voor alle fans stopt het programma ermee.
Dat heeft VPRO laten weten aan mediadeskundige Tina Nijkamp.
Ondanks dat Dwars Door de Lage Landen maar twee seizoenen kende was het programma een daverend succes waarin Arnout Hauben, Philippe Niclaes en Ruben Callens dwars door Nederland en België liepen. Heerlijke slow-tv met bijzondere verhalen en prachtige plaatjes leverde het op.
Maar daar komt nu helaas een einde aan. Waarom er geen nieuw seizoen gemaakt gaat worden van Dwars Door de Lage Landen is niet bekendgemaakt.
Ondanks dat Dwars Door de Lage Landen verdwijnt, hoeven we gelukkig nog geen afscheid te nemen van Arnout Hauben. Het AD laat weten dat Arnout en zijn cameraman Philippe en geluidsman Ruben in mei naar de Spaanse Pyreneeën vertrekken voor een nieuw programma, dat nu de werktitel Dwars Door de Pyreneeën heeft, en zal waarschijnlijk uit zeven afleveringen bestaan.
Daar horen we binnenkort vast meer over. Voor nu zijn gelukkig beide seizoenen van Dwars Door de Lage Landen nog te zien op NPO Start.
Johan Derksen: 'Dit prima donna-gedrag van Jutta Leerdam is stuitend'
11:22Alles wat je moet weten over de Arbeidsvitaminen Quiz met Hans Schiffers en Soy Kroon
09:44Stars on Stage krijgt een vierde seizoen
08:31Dit programma vervangt Het Kinderziekenhuis op RTL 4
07:55De TV van gisteren: Kijkers blij met terugkeer Lubach