TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vorig jaar won Dwars Door de Lage Landen nog de Gouden Televizier-Ring, maar helaas voor alle fans stopt het programma ermee.
Dat heeft VPRO laten weten aan mediadeskundige Tina Nijkamp.
Ondanks dat Dwars Door de Lage Landen maar twee seizoenen kende was het programma een daverend succes waarin Arnout Hauben, Philippe Niclaes en Ruben Callens dwars door Nederland en België liepen. Heerlijke slow-tv met bijzondere verhalen en prachtige plaatjes leverde het op.
Maar daar komt nu helaas een einde aan. Waarom er geen nieuw seizoen gemaakt gaat worden van Dwars Door de Lage Landen is niet bekendgemaakt.
Ondanks dat Dwars Door de Lage Landen verdwijnt, hoeven we gelukkig nog geen afscheid te nemen van Arnout Hauben. Het AD laat weten dat Arnout en zijn cameraman Philippe en geluidsman Ruben in mei naar de Spaanse Pyreneeën vertrekken voor een nieuw programma, dat nu de werktitel Dwars Door de Pyreneeën heeft, en zal waarschijnlijk uit zeven afleveringen bestaan.
Daar horen we binnenkort vast meer over. Voor nu zijn gelukkig beide seizoenen van Dwars Door de Lage Landen nog te zien op NPO Start.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij