TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Als Thomas van Groningen Dyantha vraagt hoe haar week was, is ze goudeerlijk.
"Dit was gewoon niet mijn week", aldus Dyantha. "Dan kom je met een nieuw programma op tv en dan doet het het gewoon ongelooflijk slecht. Meer kan ik er niet van maken." Ze noemt het 'echt heel zuur'. "Ik had eigenlijk al de hele nacht wakker gelegen omdat ik een beetje dacht van: oeh, hoe gaat dit uitpakken?" De volgende ochtend liet Dyantha's man haar 'een uurtje langer slapen'. "Want hij had het (de negatieve reacties en lage kijkcijfers, red.) al gezien en hij dacht: oh, zij wordt straks wakker en dan ziet ze dit... (...) Maar ik denk ook dat hij nu heel blij is dat ik hier zit, dat hij even van mijn gezeik af is."
Dyantha zegt 'iedere podcast geluisterd' en 'iedere column gelezen' te hebben waarin het over De Volgers ging. En tsja, die kritieken waren niet mals. Thomas probeert haar te troosten met de woorden: "Alle groten zijn een keer op hun bek gegaan, toch?" Waarop Raymond Mens aanvult: "Zeker. En het positieve is dat er heel veel nieuwe programma's te zien zijn op SBS6, dus ja, dan lukt er wel eens een keer iets niet." Dat beaamt Dyantha. "Er wordt af en toe iets nieuws geprobeerd, dat vind ik heel tof. [Het] pakt gewoon net even niet lekker uit."
Dyantha jaagde haar nieuwe programma nog zo enthousiast aan, maar het mocht niet baten. De spelshow waarin BN'ers opdrachten moeten uitvoeren met behulp van hun online achterban trok slechts 174.000 kijkers op SBS6 - en onder die kijkers klonk bakken kritiek. Talpa zette daarom per direct een dikke streep door De Volgers.
Alle groten zijn een keer op hun bek gegaan, toch?
Roos Reedijk en Daan Alferink vormen stylingsduo in nieuw woonprogramma Huizenruilers
17:02Frank Jansen vertelt meer over 'uitgelekte' terugkeer op tv
16:41Wolter Kroes en dochter brengen na DNA Singers-optreden samen nummer uit
14:32Cheyenne Löhnen laat zich uit over mogelijke terugkeer Katja Schuurman in GTST
13:23'Smerige' confrontatie Angela de Jong in Goedenavond Nederland wordt druk nabesproken