TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kleine Kevin McCallister wordt dit jaar niet vergeten door zijn ouders en hoeft niet uit handen van boeven Harry en Marv te blijven. De film, die dateert uit 1990, trok altijd torenhoge kijkcijfers voor RTL en Talpa, maar de fans moeten het deze kerst zonder doen.
Dat komt omdat de rechten niet verlengd zijn door Disney die de film op haar eigen streamingdienst Disney+ heeft staan. Mensen die Home alone willen zien, moeten dus een abonnement afsluiten. Op Disney+ staan ook Home Alone 2 en 3.
Uit protest tegen de gang van zaken, zond radio dj Sander Hoogendoorn vanochtend Home alone uit op 3FM. Hij haalde tegelijkertijd geld op voor Serious Request en de actie bracht nog aardig wat geld op.
thanks voor het doneren! de voorlopige eindstand = 3124 euro ❤️ #3fm #seriousrequest #homealone pic.twitter.com/FE61aC1gQh — sander hoogendoorn (@sanderhoogendrn) December 13, 2019
Reality-docu over Ali B op komst? 'Gevolgd door vlogcamera'
13:10André en Janny gaan niet varen dit jaar maar nodigen jou wel uit voor dit nieuwe programma
12:37Carrie op Vrijdag strikt Hollands showbizz-icoon: 'Exclusief interview'
12:18Zeeman Confronteert op deze dag terug op tv: spektakel gegarandeerd
10:20Dit programma is na Married at First Sight drie keer per week te zien op RTL 4