TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kleine Kevin McCallister wordt dit jaar niet vergeten door zijn ouders en hoeft niet uit handen van boeven Harry en Marv te blijven. De film, die dateert uit 1990, trok altijd torenhoge kijkcijfers voor RTL en Talpa, maar de fans moeten het deze kerst zonder doen.
Dat komt omdat de rechten niet verlengd zijn door Disney die de film op haar eigen streamingdienst Disney+ heeft staan. Mensen die Home alone willen zien, moeten dus een abonnement afsluiten. Op Disney+ staan ook Home Alone 2 en 3.
Uit protest tegen de gang van zaken, zond radio dj Sander Hoogendoorn vanochtend Home alone uit op 3FM. Hij haalde tegelijkertijd geld op voor Serious Request en de actie bracht nog aardig wat geld op.
thanks voor het doneren! de voorlopige eindstand = 3124 euro ❤️ #3fm #seriousrequest #homealone pic.twitter.com/FE61aC1gQh — sander hoogendoorn (@sanderhoogendrn) December 13, 2019
Waar blijven de meubels van De Bondgenoten? Mysterie ontrafeld
13:15Emma Wortelboer in verwachting van tweede kindje
12:18Sterren staan stil bij '1 jaar zonder Loretta Schrijver'
11:37Komt er een tweede seizoen van De Bogaartjes?
10:50Verspreking van Roos in De Verraders zet de boel op z’n kop: ‘Wat doe je nu?’