TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Onder leiding van oud-deelnemer Frank Evenblij gaat een nieuwe groep BN'ers een avontuur vol list, bedrog en manipulatie aan.
De horrorclowns zijn uit de kast getrokken en in de eerste beelden zien we al hoe Soundos een inzinking krijgt. De mindfuck is duidelijk weer begonnen voor de kandidaten.
Dit keer is kasteel De Havixhorst helemaal omgedoopt tot griezelkasteel. Dertien bekende Nederlanders gaan strijden voor het zilver en voor het ontmaskeren van de verraders. De kandidaten zijn: Bastiaan Ragas, Dave Roelvink, Famke Louise, Frits Wester, Christina Curry, Dennis Weening, Bobbi Eden, Gwen van Poorten, Ayoub Louihrani, Airen Mylene, Heleen van Royen, Soundos El Ahmadi en Hugo Kennis.
De Halloween-editie van De Verraders is vanaf 27 oktober dagelijks met 6 afleveringen te zien bij Videoland.
Partnerbijdrage
Kijkers genieten van enorme plottwist in Vals Spel: 'Geweldig'
10:57Ruben Nicolai legt het nog een keer uit: 'Zo werkt Pandora'
10:29Familie Bakhcha uit Een Huis Vol gaat op reis: 'Eindelijk uit Nederland'
09:45Dit programma vervangt Een Huis Vol op NPO1
09:33Terugkijken: Jamai brengt Schindler's List opnieuw tot leven in Maestro