TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Onder leiding van oud-deelnemer Frank Evenblij gaat een nieuwe groep BN'ers een avontuur vol list, bedrog en manipulatie aan.
De horrorclowns zijn uit de kast getrokken en in de eerste beelden zien we al hoe Soundos een inzinking krijgt. De mindfuck is duidelijk weer begonnen voor de kandidaten.
Dit keer is kasteel De Havixhorst helemaal omgedoopt tot griezelkasteel. Dertien bekende Nederlanders gaan strijden voor het zilver en voor het ontmaskeren van de verraders. De kandidaten zijn: Bastiaan Ragas, Dave Roelvink, Famke Louise, Frits Wester, Christina Curry, Dennis Weening, Bobbi Eden, Gwen van Poorten, Ayoub Louihrani, Airen Mylene, Heleen van Royen, Soundos El Ahmadi en Hugo Kennis.
De Halloween-editie van De Verraders is vanaf 27 oktober dagelijks met 6 afleveringen te zien bij Videoland.
Woede bij Kristie in De Bondgenoten: 'Waarom stook jij in een vriendschap?'
11:35Hélène Hendriks na opvallende actie Hans Teeuwen: 'Ik stuur niemand weg'
10:56Goed nieuws voor Nederlandse Songfestival-kijkers
10:06Opnames We Zijn er Bijna! begonnen: zo start Marlijn haar dag in Kroatië
09:57Maestro terugkijken? Eva Eikhout maakt indruk met De Notenkraker van Tsjaikovski