TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Onder leiding van oud-deelnemer Frank Evenblij gaat een nieuwe groep BN'ers een avontuur vol list, bedrog en manipulatie aan.
De horrorclowns zijn uit de kast getrokken en in de eerste beelden zien we al hoe Soundos een inzinking krijgt. De mindfuck is duidelijk weer begonnen voor de kandidaten.
Dit keer is kasteel De Havixhorst helemaal omgedoopt tot griezelkasteel. Dertien bekende Nederlanders gaan strijden voor het zilver en voor het ontmaskeren van de verraders. De kandidaten zijn: Bastiaan Ragas, Dave Roelvink, Famke Louise, Frits Wester, Christina Curry, Dennis Weening, Bobbi Eden, Gwen van Poorten, Ayoub Louihrani, Airen Mylene, Heleen van Royen, Soundos El Ahmadi en Hugo Kennis.
De Halloween-editie van De Verraders is vanaf 27 oktober dagelijks met 6 afleveringen te zien bij Videoland.
Tipje van de sluier opgelicht over special Appeltje voor de Dorst na laatste Oogappels-aflevering
12:37Nicolette en Edson onthullen geheimen van de Eilandraad
10:15Rik van de Westelaken presenteerde bijna het Eurovisie Songfestival 2021: 'Ik was stand-in'
09:48Jean-Paul uit B&B Vol Liefde heeft toch nog de liefde gevonden
09:26Sinan Can komt met documentaire over man die meevocht in Oekraïne