TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Onder leiding van oud-deelnemer Frank Evenblij gaat een nieuwe groep BN'ers een avontuur vol list, bedrog en manipulatie aan.
De horrorclowns zijn uit de kast getrokken en in de eerste beelden zien we al hoe Soundos een inzinking krijgt. De mindfuck is duidelijk weer begonnen voor de kandidaten.
Dit keer is kasteel De Havixhorst helemaal omgedoopt tot griezelkasteel. Dertien bekende Nederlanders gaan strijden voor het zilver en voor het ontmaskeren van de verraders. De kandidaten zijn: Bastiaan Ragas, Dave Roelvink, Famke Louise, Frits Wester, Christina Curry, Dennis Weening, Bobbi Eden, Gwen van Poorten, Ayoub Louihrani, Airen Mylene, Heleen van Royen, Soundos El Ahmadi en Hugo Kennis.
De Halloween-editie van De Verraders is vanaf 27 oktober dagelijks met 6 afleveringen te zien bij Videoland.
Eerste beelden Kopen Zonder Kijken mét nieuwe presentatoren
13:15The Winner Takes it All terugkijken: dragqueen Stevie versus Jenske
13:10Video: Drama, gegil en veel tranen in Echt Meisjes in de Jungle: ‘Het is net een gesticht’
11:50The Voice of Holland gemist? Rafael maakt indruk met Elvis-nummer Trouble
11:21Kijken: Ben Affleck haalt sitcom-iconen van stal in Super Bowl-reclame (en het internet gaat compleet los)