TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Onder leiding van oud-deelnemer Frank Evenblij gaat een nieuwe groep BN'ers een avontuur vol list, bedrog en manipulatie aan.
De horrorclowns zijn uit de kast getrokken en in de eerste beelden zien we al hoe Soundos een inzinking krijgt. De mindfuck is duidelijk weer begonnen voor de kandidaten.
Dit keer is kasteel De Havixhorst helemaal omgedoopt tot griezelkasteel. Dertien bekende Nederlanders gaan strijden voor het zilver en voor het ontmaskeren van de verraders. De kandidaten zijn: Bastiaan Ragas, Dave Roelvink, Famke Louise, Frits Wester, Christina Curry, Dennis Weening, Bobbi Eden, Gwen van Poorten, Ayoub Louihrani, Airen Mylene, Heleen van Royen, Soundos El Ahmadi en Hugo Kennis.
De Halloween-editie van De Verraders is vanaf 27 oktober dagelijks met 6 afleveringen te zien bij Videoland.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Unforgiven
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
20:39NET5 zoekt singles voor nieuw programma Wedding in a Week?