TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat heeft omroep KRO-NCRV maandag bekendgemaakt.
En dat is nog niet alles. Ook VVD-kamerlid Queeny Rajkowski, TikTok-fenomeen Meester Jesper, Son Mieux-zanger Camiel Meiresonne, journalist Tim de Wit, actrice Janke Dekker en de voormalig presentatrice Paula Udondek komen voorbij in de afleveringen van het nieuwe seizoen. De presentator van de Vlaamse variant van De Slimste Mens Erik Van Looy maakt zijn debuut als kandidaat in Nederland.
Voor het eerst zal De Slimste Mens dit seizoen op NPO 1 te zien zijn en maar vier in plaats van vijf keer per week. De vraag is wie cabaretier Jasper van Kuijk opvolgt als 'De Slimste'. Dit alles gebeurt onder leiding van presentator Philip Freriks en jurylid Maarten van Rossem.
De Slimste Mens is vanaf 26 december elke maandag tot en met donderdag om 20.25 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO 1.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'