TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Let op: spoilers!
'Sprakeloos', 'lyrisch' en 'gruwelijk', zo werd het optreden van de dansgroep Iron bestempeld. Bij hun auditie kregen ze al de golden buzzer voor hun optreden van Dan Karaty. Hier stond toen niet iedereen achter, maar na het optreden van gisteren wel. Ze blazen iedereen weg.
De tweede act die door is, is Womanair. De schaars geklede Eline en Joyce deden op de muziek van James Bond een act aan een enorme ring. "Ik kan de hele avond naar jullie kijken", zei jury-lid Chantal Janzen over de act.
Dan is er slangenjongen Luke die ook door is naar de finale. Ondanks dat hij niet uit Nederland komt, heeft hij volgens de jury genoeg potentie om een groot talent in 'Holland' te worden.
Zangeres Rachella weet indruk te maken met haar stem met I Will Always Love You van Whitney Houston en Dolly Parton.
En dan is er nog dansact DC Passion die zich als laatste bij het vijftal mag voegen. Dat maakt dat er vijf verschillende acts over twee weken aan de finale beginnen. Voor ieder wat wils.
De tweede halve finale van Holland's Got Talent is volgende week vrijdag om 20.00 uur op RTL 4.
Pijnlijk: Chess vertelt in De Bondgenoten over haar nogal korte avontuurtje met Thomas
10:32Dit is de startdatum van het derde seizoen van Schiphol Airport
10:28Winter Vol Liefde-kijker richt pijlen op Klaas: 'Man zonder ruggegraat'
09:34Johan Derksen doet suggestie voor vervanger van Jack van Gelder in SBS-talkshows
08:21Monique en Mike Hansler zijn gevraagd voor deze tv-programma’s