TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Let op: spoilers!
'Sprakeloos', 'lyrisch' en 'gruwelijk', zo werd het optreden van de dansgroep Iron bestempeld. Bij hun auditie kregen ze al de golden buzzer voor hun optreden van Dan Karaty. Hier stond toen niet iedereen achter, maar na het optreden van gisteren wel. Ze blazen iedereen weg.
De tweede act die door is, is Womanair. De schaars geklede Eline en Joyce deden op de muziek van James Bond een act aan een enorme ring. "Ik kan de hele avond naar jullie kijken", zei jury-lid Chantal Janzen over de act.
Dan is er slangenjongen Luke die ook door is naar de finale. Ondanks dat hij niet uit Nederland komt, heeft hij volgens de jury genoeg potentie om een groot talent in 'Holland' te worden.
Zangeres Rachella weet indruk te maken met haar stem met I Will Always Love You van Whitney Houston en Dolly Parton.
En dan is er nog dansact DC Passion die zich als laatste bij het vijftal mag voegen. Dat maakt dat er vijf verschillende acts over twee weken aan de finale beginnen. Voor ieder wat wils.
De tweede halve finale van Holland's Got Talent is volgende week vrijdag om 20.00 uur op RTL 4.
Welk programma vervangt Het Waren 2 Fantastische Dagen op SBS6?
07:51De TV van gisteren: Matige start voor Project Dans
07:00GTST Spoilers - maandag 9 t/m donderdag 12 maart 2026
06:47Vanavond op TV: Break free, Over de A4, Venom: Let There Be Carnage
23:09Realityserie Yolanthe Cabau krijgt tweede seizoen: 'Ook minder leuke dingen worden gefilmd'