TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hij neemt het stokje over van Peter van der Vorst die de eerste vijf seizoenen presenteerde van Married at first sight. Peter is sinds dit jaar de baas van RTL 4 en heeft daarom geen tijd meer voor het presenteren van programma's.
Behalve Carlo Boszhard is er ook een nieuwe aanwinst bij de experts. Dat is seksuoloog Eveline Stallaart, bekend van RTL Boulevard. De anderen zijn hetzelfde als vorig jaar: Tila Pronk (relatiewetenschapper), Pablo Bakarbessy (psycholoog/coach) en Marcelino Lopez (psycholoog/relatietherapeut).
Deze vier experts vormden uit die 3500 mensen weer zes koppels: Vier hetero-koppels, een homokoppel en een lesbisch koppel. En dat laatste is dus een primeur. Tot nu toe waren alleen de eerste twee seizoenen van Married at first sight een relatief succes, daarvan zijn nog steeds twee stellen bij elkaar. De laatste twee seizoenen was een waar scheidingsfestival, geen van de stellen bleef bij elkaar.
Mart Hoogkamer reageert op alle reacties na optreden bij Eva Jinek: 'Het voelde magisch'
09:38Marjolein raakt De Bondgenoten-kijkers met aangrijpend levensverhaal
09:15Yvon Jaspers voorlopig uit de running: 'Wacht op een operatie'
08:55De TV van gisteren: Kijkers niet te spreken over interview Eva Jinek met CEO Albert Heijn
06:47Vanavond op TV: Zoals het komt: 100 dagen in de gehandicaptenzorg, Ewout:, The Bourne Ultimatum