TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Lock (55) gaat in de krant in op de groeiende kritiek op de NPO. De formerende partijen PVV, NSC, BBB en VVD zetten hun vraagtekens bij de publieke omroep en ook vergaande bezuinigingen zijn niet ondenkbaar.
In gesprek met De Telegraaf geeft Lock aan dat hij zich prima kan vinden in het idee het publieke bestel stevig in te krimpen. Momenteel zijn er 13 zendgerechtigde omroepen, hij zou het niet erg vinden als dit aantal terugging naar zeven. Hij ziet mogelijkheden om 'zijn' EO samen te laten werken met MAX, de VPRO en Omroep Zwart, mits de identiteit van de evangelische omroep gewaarborgd blijft.
Daarnaast meent Lock dat de NPO alles moet doen om relevant te blijven. Een van de manieren om dit te doen is meer jongeren bereiken en dat kan in zijn beleving door digitaal een slag te maken. Daar komen uiteraard kosten bij, maar het geld mag wat de EO-voorman betreft bij NPO 3 worden weggehaald. Zelfs als dit betekent dat de in 1988 gelanceerde zender ophoudt met bestaan.
René Bogaart stelt kijkers van De Bogaartjes alvast gerust: 'Ik ben geen flamboyante Martien Meiland'
09:50Tijd voor MAX verdwijnt de komende weken van NPO 1: dit is waarom
09:15Zijn dit de eerste deelnemers van De Verraders 2026?
08:50De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-fans steken Thérèse hart onder de riem
08:48Deze oud-voetballers nemen het tegen elkaar op in Football Island