TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op Eerste Kerstdag presenteert Bert van Leeuwen de grote EO-show, waarin hij op zoek gaat naar "persoonlijke verhalen van mensen die na veel tegenslag wel een steuntje in de rug kunnen gebruiken", zo schrijft de omroep.
Van Leeuwen is blij met het programma. "Het is heel bijzonder om mensen die een hoop tegenslagen hebben gehad te bemoedigen. Wat dit voor hen betekent en hoe ze erop reageren, is onbetaalbaar", zo zegt de presentator.
Er is ook volop muziek in het programma. Zo brengen Jim Bakkum, Ruth Jacott en Marlijn Weerdenburg bekende kerstliederen. Daarnaast worden liedjes gezongen die passen bij de persoonlijke verhalen die in Stralend kerstfeest aan bod komen. De band van Eric van Tijn heeft de muzikale leiding.
Verder zit er ook een rode draad in het programma, namelijk het kerstverhaal van Maria, dat wordt verteld door Dolores Leeuwin.
Stralend Kerstfeest is op 25 december om 20.25 uur te zijn op NPO 1.
Partnerbijdrage
Cindy Lammerts uit MAFS: 'Bijzonder dat kijkers dit deden nadat ze mij zagen'
12:27Makelaar Leslie in Million Dollar Listing Nederland: 'Lege glazen is armoe'
10:40De Videoland-documentaire Nachtkinderen laat langer op zich wachten
10:00Gouden Televizier-Ring 2026: De tussenstand van de derde kwalificatieronde is bekend
10:00Wat kijkt MAFS-seksuoloog Eveline Stallaart op televisie?