TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op Eerste Kerstdag presenteert Bert van Leeuwen de grote EO-show, waarin hij op zoek gaat naar "persoonlijke verhalen van mensen die na veel tegenslag wel een steuntje in de rug kunnen gebruiken", zo schrijft de omroep.
Van Leeuwen is blij met het programma. "Het is heel bijzonder om mensen die een hoop tegenslagen hebben gehad te bemoedigen. Wat dit voor hen betekent en hoe ze erop reageren, is onbetaalbaar", zo zegt de presentator.
Er is ook volop muziek in het programma. Zo brengen Jim Bakkum, Ruth Jacott en Marlijn Weerdenburg bekende kerstliederen. Daarnaast worden liedjes gezongen die passen bij de persoonlijke verhalen die in Stralend kerstfeest aan bod komen. De band van Eric van Tijn heeft de muzikale leiding.
Verder zit er ook een rode draad in het programma, namelijk het kerstverhaal van Maria, dat wordt verteld door Dolores Leeuwin.
Stralend Kerstfeest is op 25 december om 20.25 uur te zijn op NPO 1.
Shownieuws: dit zijn de vervallen huizen van Emile Ratelband in Arnhem
09:58De Bogaartjes laten zich uit over De Hanslers na familieruzie
09:12Heleen van Royen: 'Boeken zijn niet meer van deze tijd'
08:08De TV van gisteren: nek aan nek-race Dwars door de Pyreneeën en Expeditie Robinson
06:47Vanavond op TV: Hunted, Kees van der Spek ontmaskert, The Da Vinci Code