TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op Eerste Kerstdag presenteert Bert van Leeuwen de grote EO-show, waarin hij op zoek gaat naar "persoonlijke verhalen van mensen die na veel tegenslag wel een steuntje in de rug kunnen gebruiken", zo schrijft de omroep.
Van Leeuwen is blij met het programma. "Het is heel bijzonder om mensen die een hoop tegenslagen hebben gehad te bemoedigen. Wat dit voor hen betekent en hoe ze erop reageren, is onbetaalbaar", zo zegt de presentator.
Er is ook volop muziek in het programma. Zo brengen Jim Bakkum, Ruth Jacott en Marlijn Weerdenburg bekende kerstliederen. Daarnaast worden liedjes gezongen die passen bij de persoonlijke verhalen die in Stralend kerstfeest aan bod komen. De band van Eric van Tijn heeft de muzikale leiding.
Verder zit er ook een rode draad in het programma, namelijk het kerstverhaal van Maria, dat wordt verteld door Dolores Leeuwin.
Stralend Kerstfeest is op 25 december om 20.25 uur te zijn op NPO 1.
Stijn Fransen en Sabine Koning behoren tot de discipelen van The Passion 2026
10:35Netflix presenteert cast van nieuwe Nederlandse thrillerserie De Stilte
10:22Rijk Hofman gaat Temptation Island presenteren met deze presentatrice
10:00Harm Edens: 'Dit Was het Nieuws is een vaste en dierbare waarde in mijn leven geworden'
09:43De TV van gisteren: kijkers aanschouwen wegpiraten in nieuw seizoen De Slechtste Chauffeur van Nederland