TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bakker vindt het belangrijk het ESF-podium te gebruiken om eigen, Nederlands talent te laten zien. Dat betekent dat hij onder meer een beroep doet op Lenny Kuhr, die in 1969 het Songfestival won met De troubadour en ook Getty 'Teach-In' Kaspers is van de partij.
Het idee is dat oud-winnaars zowel live in de zaal in Ahoy als op diverse locaties in de stad een medley zingen: "Zo'n mix van live en van tevoren opgenomen filmpjes kennen we van The Passion en dat werkt goed. Voor het publiek lijkt het alsof het allemaal gelijktijdig in Rotterdam gebeurt: de mooie illusie van het tv-maken."
Daarnaast kon de organisatie onthullen dat aan de medley ook Duncan Laurence meedoet. Op internationaal gebied hebben zich Alexander Rybak (winnaar in 2009), Paul Harrington en Charlie McGettigan (winnaars in 1994), Sandra Kim (winnaar in 1986) en Gigliola Cinquetti (winnaar in 1964) gemeld voor de samenzang.
Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, Expeditie Robinson, Platoon
10:24Jaap Reesema moest zelf ook auditie doen voor Sing with me
10:02Yvon Jaspers (53) hoort weer na operatie: ‘Word zelfs blij van de wasmachine’
10:00Waylon legt uit hoe Sing with Me precies werkt: 'Het gaat echt om het plezier'
09:53Hélène Hendriks (46) ziet Sara bij Talpa: tekent voor vijf jaar bij