TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bakker vindt het belangrijk het ESF-podium te gebruiken om eigen, Nederlands talent te laten zien. Dat betekent dat hij onder meer een beroep doet op Lenny Kuhr, die in 1969 het Songfestival won met De troubadour en ook Getty 'Teach-In' Kaspers is van de partij.
Het idee is dat oud-winnaars zowel live in de zaal in Ahoy als op diverse locaties in de stad een medley zingen: "Zo'n mix van live en van tevoren opgenomen filmpjes kennen we van The Passion en dat werkt goed. Voor het publiek lijkt het alsof het allemaal gelijktijdig in Rotterdam gebeurt: de mooie illusie van het tv-maken."
Daarnaast kon de organisatie onthullen dat aan de medley ook Duncan Laurence meedoet. Op internationaal gebied hebben zich Alexander Rybak (winnaar in 2009), Paul Harrington en Charlie McGettigan (winnaars in 1994), Sandra Kim (winnaar in 1986) en Gigliola Cinquetti (winnaar in 1964) gemeld voor de samenzang.
Nederland leeft mee met agent Maikel uit Bureau Utrecht: collega's starten actie na aangrijpend tv-moment
10:00Peter Pannekoek neemt 2025 onder de loep in zijn Oudejaarsconference: 'Het was een intens, heftig jaar'
09:07Carrie ten Napel onthult wat Als Ik het Zing onderscheidt van Beste Zangers
08:23De TV van gisteren: Drama rond agent Maikel raakt kijkers van Bureau Utrecht in seizoensfinale
06:47Vanavond op TV: Toppers in concert 2025, De quiz van het jaar 2025, Mrs. Doubtfire