TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Euvgenia Parakhina keert terug in een televisieprogramma. Het jurylid moet het daarin echter wel zonder haar geliefde dansen doen.
In gesprek met Weekend licht Euvgenia het nieuwe programma toe. “Er komt een tv-programma aan met muziek, zingen en kunst, maar daar mag ik nog niks over zeggen. Nee, er komt geen dans bij kijken. Er is nog te weinig interesse voor, wat ik heel erg vind. We zijn nu tien jaar verder sinds de laatste So You Think You Can Dance.”
Euvgenia hoopt dat So You Think You Can Dance terugkeert op de buis. “Er is een nieuwe generatie van dansers, maar niemand durft die mensen aan te spreken en iets met hen te doen.”
Volgens haar krijgen dansers te weinig kansen op televisie. “Er is wel een overschot aan zangtalentenshows. Je hebt én The Voice, én I Can See Your Voice, én Op Zoek Naar K3, en noem maar op, alles draait om zang. Hartstikke leuk, maar in Nederland hebben we zoveel getalenteerde dansers, de sterkste van de wereld, en dat in diverse stijlen.”
Onlangs was bij SBS6 wel De Dansmarathon te zien. Daar had Euvgenia ook nog wel wat op aan te merken. “Dat vond ik weinig te maken hebben met dansen. Het ging meer om het uithoudingsvermogen van personen, hoelang kunnen ze het volhouden, zonder te slapen? Ze hadden er dansers voor nodig, maar nogmaals, het was niet dans-kwalitatief.”
Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'
09:57De TV van gisteren: veelbesproken finale The Voice of Holland ooit bezorgt RTL Tonight kijkcijferrecord
22:30Dit is de winnaar van The Voice of Holland 2026
15:04Terug van weggeweest: deze MAFS-koppels laten zien hoe het kan slagen