TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de podcast De Leeuw lult door krijgt Eveline Stallaart de vraag waarom zij en de andere experts niet eerder doorhadden dat Arjan geen geschikte kandidaat voor het liefdesexperiment was.
Nog geen anderhalve dag na zijn bruiloft gaf de bloemist er namelijk al de brui aan. Hij vond zijn bruidegom Maurice meer een broer. Hij kreeg aan de lopende band paniekaanvallen van het idee met hem door te moeten. Een blamage voor het programma, terwijl Stallaart en haar collega's zich juist gedegen voorbereiden. Voordat ze gaan koppelen krijgen alle deelnemers een batterij aan tests. De kenners voeren daarnaast met iedereen gesprekken om een zo compleet mogelijk beeld te krijgen van wensen en verwachtingen. De selectieprocedure neemt in totaal zo'n zes maanden in beslag.
Toch is deze methode geen garantie voor succes. Stallaart: "De mensen die zich opgeven zijn vet enthousiast en hebben zin om meetedoen. Ze hebben allemaal een scenario in hun hoofd, ondanks dat ze zeggen van niet. Natuurlijk laten we alle soorten psychologische tests op ze los. Maar: als jij voor ogen hebt dat je iets wil halen, dan kun je natuurlijk heel goed sociaal wenselijke antwoorden geven. En je kan de beste versie van jezelf laten zien."
Maar is er dan geen betere manier om betrouwbare info te krijgen van kandidaten? Eveline meent, met een lach, de oplossing te hebben: "Kijk, als ik met die mensen in de kroeg kon zitten en ik kon ze allemaal dronken voeren - dan had ik goede informatie."
Married at first sight is iedere dinsdag om 20:30 uur te zien bij RTL 4.
Wanneer is Renze nou eindelijk terug op tv?
10:00Anniko van Santen over het vernieuwde Triviant: 'Het spel is een stuk strategischer dan vroeger'
09:47Anniko van Santen: 'Hier krijg ik persoonlijk een endorfine rush van'
09:09Nieuw seizoen Only Joling staat op losse schroeven
08:26De TV van gisteren: Zomergasten dooft als nachtkaars uit en Mi Dushi blijft matig scoren