TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het belooft dus een bikkelharde strijd te worden.
De kandidaten die het opnieuw aandurven, zijn: Ferry Doedens, (boerin) Bertie Steur, Carlos Platier Luna, Dio, Dominique Hazeleger, Edith Bosch, Gregory Sedoc, Hugo Kennis, (boer) Jan Bronninkreef, Kay Nambiar, Krystl Pullens, Mariana Verkerk, Niels Gomperts, Rita Berger, Sebastiaan Labrie en Thomas Dekker.
Lees meer: Speciale editie Expeditie Robinson
Oorspronkelijk was het de bedoeling dat dit seizoen enkel op Videoland te zien zou zijn, maar door het wegvallen van The Voice of Holland besloot RTL4 eerder deze maand het programma alsnog naar de buis te halen. Sinds gisteren blijkt ook eerder dan gedacht: dit seizoen start namelijk al op 24 februari in plaats van de eerder vermelde 10 maart.
Volgens terugkerend kandidaat Ferry Doedens mogen de kijkers zich voorbereiden op een seizoen vol pieken en dalen. "Iedereen dacht wel te weten wat we konden verwachten. (...) Maar bij Expeditie Robinson is niets wat het lijkt en loopt alles toch weer anders. Het blijft een uitdaging, zeker als je weinig te eten hebt. Het was wéér overleven. Geloof me, het wordt een heftig seizoen."
Expeditie Robinson is vanaf 24 februari wekelijks om 20:30 uur te zien op RTL4.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Mattie en Marieke stoppen met ochtendshow bij Qmusic: 'Nieuw avontuur'
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Shetland, Het perfecte plaatje op reis, King Arthur: Legend of the Sword
20:54Interview Raymond Mens onderbroken door Argentijnse fan: 'En nu wegwezen!' (video)
15:35Frank van Leeuwen presenteert ook de talkshow Goedenavond Nederland