TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wie dat is, gaan we natuurlijk niet verklappen.
Lees ook: Alles over Expeditie Robinson
De kampen zijn verdeeld en de verhoudingen worden langzaam duidelijk. Toch is deze tweede aflevering van Expeditie Robinson zeker niet saai. Een onverwachte wending heeft grote gevolgen voor de kampen en een van de deelnemers besluit nu al op te stappen. Hij of zij wil zijn of haar team niet belemmeren in het vervolg van het survivalprogramma.
Verder is het tijd voor de allereerste eilandraad. De uitslag hiervan komt voor één persoon als een donderslag bij heldere hemel.
In dit geval gaat er dus iemand naar huis om zijn of haar team te beschermen en niet vanwege het bikkelharde avontuur. Toch zou dat laatste ook niet vreemd zijn, zo ziet Nicolette Kluijver. Volgens de presentatrice krijgen deelnemers vaak al snel spijt dat ze 'ja' hebben gezegd. "Als mensen zich hebben opgeven, krijgen ze daar eigenlijk vaak na vier, vijf uur al spijt van. Maar aan het einde van de rit zijn ze blij dat ze op die gekke trein zijn gestapt", legt ze uit.
Expeditie Robinson is elke zondag om 20:00 uur te zien op RTL4.
Johan Derksen wil alleen onder déze voorwaarde meedoen aan de Bevers-film
18:46Reallifesoap André Hazes keert terug, maar niet bij SBS6
15:01De Frogers verhuizen naar RTL en Videoland
14:10Dit vinden kijkers van A Beautiful Mess met Carice van Houten
13:25Dit is waarom Even Tot Hier zo succesvol is