TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wil je de ontmaskering graag op het witte doek zien en de allerlaatste aflevering vol spanning met andere Molloten kijken? Houd 11 maart dan maar vrij in je agenda. Liefhebbers van het AVROTROS-programma kunnen in Pathé filialen door heel het land terecht. De finale wordt uitgezonden in onder andere vestigingen in Amsterdam, Rotterdam, Den Haag, Utrecht en Tilburg. De kaartjes zijn al te koop en kosten €7,50 per stuk.
Tijdens de finale van het 23e seizoen krijgen fans van het programma dan eindelijk antwoord op die ene vraag: Wie is de Mol? Dan weten we wie het spel al die tijd heeft gesaboteerd en wie de winnaar en verliezer zijn. Er zijn nog vier kandidaten over: Soy Kroon, Daniël Verlaan, Ranomi Kromowidjojo en Jurre Geluk. Jurre wist in de afgelopen aflevering een vrijstelling te scoren, waardoor hij al verzekerd is van een plekje in de finale. Wie daarbij aansluiten, is nog even afwachten.
AVROTROS maakte onlangs bekend dat de finale dit jaar live wordt uitgezonden vanuit de voortuin van Paleis Soestdijk in Baarn. Dat in tegenstelling tot voorgaande jaren, waar het Amsterdamse Vondelpark dé plek van de finale was. Door de grote belangstelling, de grotere locatie en het feit dat het centraler in het land ligt, is er dit jaar gekozen voor een nieuwe locatie. Rik van de Westelaken verzorgt de presentatie op deze bijzondere avond.
Voor wie liever gewoon voor de buis zit om de spannende laatste aflevering te kijken, is de finale op 11 maart om 20:30 uur op NPO1 te zien.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'
08:57De TV van gisteren: WK-kijkers zien recordgoal van Marokko en pijnlijke blunder voor Australië
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2