TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Opmerkzame Facebookgebruikers keken vreemd op toen RTL een post deelde met de namen van de twee finalisten die doorgaan naar de slotfase van de fotowedstrijd.
Presentator Tijl Beckand verraste kijkers vorige week door aan te kondigen dat in de halve finale niemand naar huis ging: zowel Janny van der Heijden, Bibi Breijman als Stefano Keizers mogen starten in de finale die dit jaar plaatsvindt op de Waddeneilanden. De finale bestaat uit twee afleveringen, aan het einde van het eerste deel vertrekt één van de drie BN'ers alsnog. Nu ligt dus al op straat wie het gaat worden.
RTL handelde snel en poetste de blunder weg door de post in kwestie te verwijderen. Maar niets verdwijnt echt van internet zolang mensen weten hoe de screenshot-functie op hun computer of telefoon werkt. Zo is al vroegtijdig bekend wie door juryleden William Rutten en Cynthia Boll op de boot gezet wordt.
Het perfecte plaatje is te zien om 20.30 uur bij RTL 4.
Partnerbijdrage
Na het succes van vorig jaar: Alle kerstcommercials weer in één blok
11:25Dit is de startdatum van het nieuwe NET5-programma Wedding in a Week?
11:05Openhartige Frans Bauer: 'Mijn moeder Wies zit verder in haar dementie'
09:29Welk programma vervangt De Hanslers: van de Piste naar de Playa op SBS6?
09:04Maak je klaar voor de gloednieuwe crimekomedie Blue Murder Motel bij BBC NL