TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het nieuwe seizoen van First Dates staat weer voor de deur en bij een nieuw seizoen horen soms ook de nodige aanpassingen.
Het elfde seizoen van het datingprogramma trapt af in een compleet omgetoverd restaurant.
Na 500 afleveringen en honderden dates in het oude vertrouwde First Dates restaurant is nu flink de bezem gehaald door het vertrouwde decor. De locatie is nog wel hetzelfde, maar volgens BNNVARA heeft het nieuwe restaurant nu een nieuwe look en feel. Zou dit nog meer succesvolle dates opleveren?
Gelukkig was alleen het restaurant aan vervanging toe, en zien we barman Victor gewoon terug achter de bar zijn cocktail shaken. Ook maître Denice is weer van de partij. Dit jaar kunnen de singles ook aan het einde van de date kiezen om nog een drankje te drinken of samen de stad in te gaan.
Het elfde seizoen van First Dates is vanaf maandag 9 januari elke werkdag om 19:30 uur te zien op NPO 3.
EO schrapt na 25 jaar Het familiediner: 'Maar we maken nog één seizoen'
08:53De TV van gisteren: Kijkers blijven ondermaats presterend Got Talent de rug toekeren
08:30Johan Derksen keihard over Ruben van der Meers eerbetoon aan Paulien Cornelisse bij Renze: 'Tenenkrommend'
08:24Malgosia blijft bij felle kritiek op Good luck guys-Jay: 'Ze gaven me gelijk!'
08:05Paulien Cornelisse na overlijden meest gezochte persoon in onlinearchief Beeld & Geluid