TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het nieuwe seizoen van First Dates staat weer voor de deur en bij een nieuw seizoen horen soms ook de nodige aanpassingen.
Het elfde seizoen van het datingprogramma trapt af in een compleet omgetoverd restaurant.
Na 500 afleveringen en honderden dates in het oude vertrouwde First Dates restaurant is nu flink de bezem gehaald door het vertrouwde decor. De locatie is nog wel hetzelfde, maar volgens BNNVARA heeft het nieuwe restaurant nu een nieuwe look en feel. Zou dit nog meer succesvolle dates opleveren?
Gelukkig was alleen het restaurant aan vervanging toe, en zien we barman Victor gewoon terug achter de bar zijn cocktail shaken. Ook maître Denice is weer van de partij. Dit jaar kunnen de singles ook aan het einde van de date kiezen om nog een drankje te drinken of samen de stad in te gaan.
Het elfde seizoen van First Dates is vanaf maandag 9 januari elke werkdag om 19:30 uur te zien op NPO 3.
Briljante Breinen stopt al na één seizoen: 'Het hing erom'
13:24Winter Vol Liefde 2026 duurt maar liefst negen weken
12:44Het vijfde seizoen van De Erfgenaam is nu al gedeeltelijk te zien bij Videoland
10:44Cheyenne Löhnen en Ingmar van den Broek verlaten GTST voor modellencarrière in Mexico
10:29Video: vreest André van Duin dat Heel Holland Bakt ook wegbezuinigd wordt?