TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Extreem goed nieuws voor Flikken Maastricht-fans. De politieserie krijgt maar liefst drie nieuwe seizoenen! Het eerstvolgende, seizoen 16, zal begin 2022 te zien zijn bij AVROTROS op NPO 1.
Al vijftien seizoenen lang is Flikken Maastricht een kijkcijferhit op de vrijdagavond. Er verschenen maar liefst 162 afleveringen van de serie over het politiewerk van Floris Wolfs, Eva van Dongen, Marion Dreesen en Romeo Sanders.
Victor Reinier, die Floris Wolfs speelt, vertelt: “Ik vind het geweldig dat we niet een, niet twee, maar drie seizoenen door mogen gaan met Flikken Maastricht! Dat betekent dat we met het hele Flikken-team ons kunnen voorbereiden en verheugen op mooie, spannende en lange verhaallijnen. Ik ben door het dolle!” Angela Schijf: “Ik heb nog lang geen genoeg van Eva van Dongen en de fans volgens mij ook niet! Want met elke week twee miljoen kijkers, gaan we gewoon nog even door met het maken van Flikken Maastricht. Ik kan niet wachten!”
André van Duin stelt fans van Animal Crackers alvast gerust: 'Ik blijf bewust ver weg van AI'
09:36Eerste gastpanelleden van nieuw seizoen Make Up Your Mind bekend
08:52De TV van gisteren: Muzikale NPO-avond weet weinig kijkers te interesseren
06:47Vanavond op TV: Zomergasten, Alert: Missing persons unit, Old School
11:50Zien: dit zijn de eerste beelden van Beste Zangers 2026 (video)