TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Extreem goed nieuws voor Flikken Maastricht-fans. De politieserie krijgt maar liefst drie nieuwe seizoenen! Het eerstvolgende, seizoen 16, zal begin 2022 te zien zijn bij AVROTROS op NPO 1.
Al vijftien seizoenen lang is Flikken Maastricht een kijkcijferhit op de vrijdagavond. Er verschenen maar liefst 162 afleveringen van de serie over het politiewerk van Floris Wolfs, Eva van Dongen, Marion Dreesen en Romeo Sanders.
Victor Reinier, die Floris Wolfs speelt, vertelt: “Ik vind het geweldig dat we niet een, niet twee, maar drie seizoenen door mogen gaan met Flikken Maastricht! Dat betekent dat we met het hele Flikken-team ons kunnen voorbereiden en verheugen op mooie, spannende en lange verhaallijnen. Ik ben door het dolle!” Angela Schijf: “Ik heb nog lang geen genoeg van Eva van Dongen en de fans volgens mij ook niet! Want met elke week twee miljoen kijkers, gaan we gewoon nog even door met het maken van Flikken Maastricht. Ik kan niet wachten!”
Partnerbijdrage
In Scam Alert onderzoeken Ellie Lust en cyberjournalist Daniël Verlaan de schimmige wereld van digitale oplichting. Waar traditionele oplichters nog fysiek te traceren zijn, speelt fraude zich tegenwoordig steeds vaker af achter schermen en anonieme profielen. Dit nieuwe RTL-programma laat zien hoe kwetsbaar we online kunnen zijn én hoe we ons beter kunnen wapenen.
Kersverse First Dates-barman Jeremy is baan nu alweer kwijt: dit is zijn reactie
12:23Tina Nijkamp: 'Opstappen Renze Klamer is het failliet van RTL Tonight'
11:26Monique Hansler haalt uit naar Aran Bade: 'Dit is zijn schuld'
10:49Iets meer bekend over zaterdagafleveringen van De Bondgenoten
10:30Deze programma's en films kijk je op eerste kerstdag 2025