TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op 2 november stapte de zanger met een paar glaasjes teveel op en naar eigen zeggen in paniek in een brommobiel om zijn vriendin naar het ziekenhuis te brengen. Daar aangekomen kreeg hij ruzie met twee beveiligers. Dat ging van kwaad tot erger; Douwe schold ze uit en bedreigde ze, naar eigen zeggen omdat hij in paniek was.
De beveiligers zetten de zwaar getatoeëerde zanger vervolgens buiten en deden de deur op slot. De politie hield hem daarna aan. Douwe baalde de volgende dag al flink van zijn gedrag en ging langs bij het ziekenhuis om de beveiligers een bloemetje te brengen voor zijn onbehoorlijke gedrag.
Omdat de rechter vond dat Douwe Bob daarmee liet zien dat hij spijt had, kreeg de oud-Songfestival-deelnemer geen werkstraf opgelegd. Maar hij moet dus wel 1500 euro boete neerleggen.
De Hanslers binnenkort terug op tv? 'Cameramensen zijn al benaderd'
12:50Wanneer is Beste Kijkers weer terug op tv?
12:20Robert ten Brink bekent: 'Ik word niet meer gebeld'
10:45RTL deelt meer details over de Koningsdagspecial van The Masked Singer
10:23Zo loopt het reguliere Winter Vol Liefde-seizoen af voor de deelnemers