TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op 2 november stapte de zanger met een paar glaasjes teveel op en naar eigen zeggen in paniek in een brommobiel om zijn vriendin naar het ziekenhuis te brengen. Daar aangekomen kreeg hij ruzie met twee beveiligers. Dat ging van kwaad tot erger; Douwe schold ze uit en bedreigde ze, naar eigen zeggen omdat hij in paniek was.
De beveiligers zetten de zwaar getatoeëerde zanger vervolgens buiten en deden de deur op slot. De politie hield hem daarna aan. Douwe baalde de volgende dag al flink van zijn gedrag en ging langs bij het ziekenhuis om de beveiligers een bloemetje te brengen voor zijn onbehoorlijke gedrag.
Omdat de rechter vond dat Douwe Bob daarmee liet zien dat hij spijt had, kreeg de oud-Songfestival-deelnemer geen werkstraf opgelegd. Maar hij moet dus wel 1500 euro boete neerleggen.
'Renze Klamer keert in september definitief terug met eigen talkshow op RTL 4'
17:54Raymond Mens maakt debuut als presentator in Nieuws van de Dag
17:36Pauw & De Wit straks ook elke zondag te zien
15:34Milan van Waardenburg deelt eerste beelden van The Passion 2026
15:16Kapingen centraal in indringend tweede deel van Twee Kanten van één Geschiedenis