TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op 2 november stapte de zanger met een paar glaasjes teveel op en naar eigen zeggen in paniek in een brommobiel om zijn vriendin naar het ziekenhuis te brengen. Daar aangekomen kreeg hij ruzie met twee beveiligers. Dat ging van kwaad tot erger; Douwe schold ze uit en bedreigde ze, naar eigen zeggen omdat hij in paniek was.
De beveiligers zetten de zwaar getatoeëerde zanger vervolgens buiten en deden de deur op slot. De politie hield hem daarna aan. Douwe baalde de volgende dag al flink van zijn gedrag en ging langs bij het ziekenhuis om de beveiligers een bloemetje te brengen voor zijn onbehoorlijke gedrag.
Omdat de rechter vond dat Douwe Bob daarmee liet zien dat hij spijt had, kreeg de oud-Songfestival-deelnemer geen werkstraf opgelegd. Maar hij moet dus wel 1500 euro boete neerleggen.
Vanavond op TV: Sterren in concert: André Hazes in het theater, The masked singer, Rocco & Sjuul
11:46Video: Martien Meiland ziet het skiën niet meer zitten: 'Waarschijnlijk de laatste keer voordat ik ga hemelen'
11:23Woeste Grond en Een Huis Vol zijn maandag en dinsdag niet te zien en dit is de reden
10:29Alex uit OML kiest voor risicovolle operatie: 'Het is alles of niets'
10:12Zo vieren de Een Huis Vol-gezinnen kerst: tradities, gezelligheid en familietijd