TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kijkers van Aria weten het zeker; Francis van Broekhuizen is de ‘secret judge’ in de talentenjacht. De Haagse heeft zelf in een interview het verlossende antwoord gegeven.
“Ik hoorde dat jullie dachten dat ik de secret judge ben in Aria, het programma van Dionne Stax. Helaas ben ik helemaal niet benaderd voor dit programma, dus er zit echt iemand anders in”, zegt Francis in de AD Mediapodcast.
Hoewel ze het jammer vindt dat ze niet is benaderd, heeft Francis het druk genoeg met andere dingen. “Ik ben namelijk al sinds juni aan het zingen in The Sound of Music.”
Bij het AD denken ze nu zeker te weten dat Ernst Daniël Smid de ‘secret judge’ is. “Als hij zichzelf aan het eind onthult, krijgt hij een enorm applaus. Ik snap wel dat hij nu niet in de jury kan zitten met zijn ziekte. Dat zou het dus kunnen zijn. Het is dan ook een knipoog naar Una Voce Particolare", aldus Angela de Jong.
Aria is wekelijks op zondagavond om 20:25 uur te zien bij Omroep MAX op NPO1.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Shorttracker Jens van 't Wout wint weer Olympisch goud!
18:03Jenning de Boo wint zilver op de 500 meter, net achter Jordan Stolz
11:03B&B vol liefde-stel Daniël en Danique verwacht eerste kindje: 'Little Valentine'
10:43Op deze datum start het nieuwe seizoen van De Bachelorette
10:18De TV van gisteren: The Voice blijft overeind tegenover overheersende Olympische Winterspelen