TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De EO heeft de gasten voor het nieuwe seizoen van De Kist bekendgemaakt. Zo praten onder andere Frans Bauer, Andre van Duin en Bridget Maasland met presentator Kefah Allush over het leven en de dood. Naast de bekendmaking van de gasten, heeft het programma ook nog een ander nieuwtje.
Naast eerdergenoemde gasten zien we ook Anneke van Giersbergen, Diederik Gommers, Yesim Candan, Bart Chabot, en Lisa van Ginneken in De Kist.
In tegenstelling tot voorgaande seizoenen, zal dit seizoen er wat anders uitzien. De presentator ontmoet zijn gasten namelijk op een vaste locatie, in plaats van dat hij bij ze langsgaat. In de Metaalkathedraal in Utrecht zullen Kefah Allush en zijn gast naast de doodskist zitten en in gesprek gaan. Daarnaast kiezen de gasten een drankje dat ze ook op hun eigen uitvaart willen uitserveren.
“Ik wilde al jaren dat de kist meer zou zijn dan een rekwisiet dat alleen aan het begin aanwezig is. Soms kwam de kist al mee naar binnen, maar meestal wilde de gasten het object op afstand houden,” zegt Allush. “Ik wilde letterlijk áán de kist zitten en met mijn gasten op ontdekkingstocht gaan in hun binnenste, met aandacht en respect, maar wel rechtstreeks en confronterend. Volgens mij is dat in dit nieuwe seizoen goed gelukt, maar oordeel vooral zelf!”
De eerste aflevering is zanger Frans Bauer te gast en praat hij onder andere over het verlies van zijn vader.
Het nieuwe seizoen van De Kist is vanaf zondag 15 januari wekelijks te zien om 23:30 uur op NPO 2.
De knock-outfase van het WK voetbal gaat van start met Zuid-Afrika - Canada. Het is voor het eerst dat een WK een zestiende finale kent, waardoor deze wedstrijd meteen een historische primeur is. De aftrap is om 21.00 uur in het Los Angeles Stadium.
Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'
10:20De TV van gisteren: halve finale Stars on Stage bezorgt kijkers zelfs in tropische hitte kippenvel
06:47Vanavond op TV: André Rieu op het Vrijthof 2025, Oh, wat een jaar!, Spanglish