TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vorige week werd bekend dat Danny de Munk, mede vanwege de aangifte tegen hem, niet te zien is in het nieuwe seizoen van I can see your voice. RTL liet weten De Munks afwezigheid te gaan opvullen met een wisselende vliegende keep.
De zender wilde geen uitlatingen doen over de namen van de vervangers, maar Fred van Leer verklapte ongepland toch al heel wat op Instagram. In zijn Instastories hield hij volgers op de hoogte van de hilarische praktijken achter de schermen van de show. Zo filmde hij collega Marieke Elsinga die al geinend een roze koek soldaat maakte in haar stijlvolle roze creatie.
In de reeks Instafilmpjes waren ook de kleedkamers duidelijk te zien. Daar viel vooral de naam van Buddy Vedder op. De 27-jarige entertainer is geen onverdienstelijk zanger, maar staat op televisie toch vooral bekend als presentator. Daardoor lijkt het meer voor de hand liggend dat hij in de komende reeks aanschuift als panellid aanschuift en niet als gastartiest die in de finale in duet moet.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur
06:43Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:27Samenvatting Nederland – Tunesië WK voetbal (video)