TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na een hele rits oud- en nieuwjaarsconferences doet Freek de Jonge wat anders: een kerstconference. De tachtigjarige cabaretier verspreidt in Vrede op Aarde op geheel eigen wijze de kerstgedachte, natuurlijk rijkelijk voorzien van verwijzingen naar de actuele politiek.
Hij spaart kopstukken als Dick Schoof, Pieter Omtzigt en Geert Wilders niet, maar er is ook ruimte voor een wandeling door het dorp en een bezoek aan het verzorgingshuis. Dat De Jonge nog met een avondvullende voorstelling zou komen en zelfs een maandenlange tournee langs de Nederlandse theaters maakte, was niet vanzelfsprekend.
Na een periode van ziekte, een operatie en een black-out op het podium laste de cabaretier een rustpauze in. In Vrede op Aarde is hij weer energiek als vanouds.
Freek de Jonge: Vrede op Aarde is op woensdag 25 december 2024 om 21:50 uur te zien op NPO 2.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Leuk om te zien: Arjen Lubach verrast bakfanaat Danique met bezoek van Robèrt van Beckhoven
16:17De Slimste Mens 2026: dit zijn de vragenstellers in de Open Deur-ronde
14:33Bridget Maasland in shock na beelden Ferry Doedens: 'Voel me ramptoerist'
13:41Even Tot Hier binnenkort terug met nieuw seizoen, dit is wanneer
13:32Terugkijken: 19-jarige Jutta Leerdam aan tafel bij Matthijs in De Wereld Draait Door