TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De charismatische acteur stond al lang op het lijstje van de voormalig nieuwslezer, maar door het drukke programma van Derwig was hij nog niet eerder te zien in De Slimste Mens. Daar komt nu dus verandering in, tot grote tevredenheid van Freriks. "Het is een beroemde acteur waar we al jaren mee in gesprek waren", zegt hij tegenover RTL Boulevard.
De presentator is ook erg blij dat hij nog altijd samen met Maarten van Rossem te zien is. De twee zien elkaar ook buiten het populaire NPO-programma om. "Wij zijn generatiegenoten, eigenlijk hebben we maar een half woord nodig om te weten waar we het over hebben", zegt hij. "Ook buiten beeld hebben wij heel gezellige en vaak interessante gesprekken."
Het negentiende seizoen van De Slimste Mens is vanaf maandag 13 december te zien bij KRO-NCRV op NPO2. Op vrijdag 28 januari weten we wie Lisa Loeb opvolgt als winnaar van de kennisquiz.
Blijf lekker thuis: zo mis je geen moment van De Vrienden van Amstel LIVE 2026
13:20Welk programma vervangt Medisch Centrum West in 2026?
13:01Deze twee deelnemers maken ook hun opwachting in House of Villains
10:36Grote verandering voor Urk!-ster Mathilde
10:13Mike in laatste aflevering De Hanslers: 'Denise, je hebt dit zelf veroorzaakt'