TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De charismatische acteur stond al lang op het lijstje van de voormalig nieuwslezer, maar door het drukke programma van Derwig was hij nog niet eerder te zien in De Slimste Mens. Daar komt nu dus verandering in, tot grote tevredenheid van Freriks. "Het is een beroemde acteur waar we al jaren mee in gesprek waren", zegt hij tegenover RTL Boulevard.
De presentator is ook erg blij dat hij nog altijd samen met Maarten van Rossem te zien is. De twee zien elkaar ook buiten het populaire NPO-programma om. "Wij zijn generatiegenoten, eigenlijk hebben we maar een half woord nodig om te weten waar we het over hebben", zegt hij. "Ook buiten beeld hebben wij heel gezellige en vaak interessante gesprekken."
Het negentiende seizoen van De Slimste Mens is vanaf maandag 13 december te zien bij KRO-NCRV op NPO2. Op vrijdag 28 januari weten we wie Lisa Loeb opvolgt als winnaar van de kennisquiz.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Leuk om te zien: Arjen Lubach verrast bakfanaat Danique met bezoek van Robèrt van Beckhoven
16:17De Slimste Mens 2026: dit zijn de vragenstellers in de Open Deur-ronde
14:33Bridget Maasland in shock na beelden Ferry Doedens: 'Voel me ramptoerist'
13:41Even Tot Hier binnenkort terug met nieuw seizoen, dit is wanneer
13:32Terugkijken: 19-jarige Jutta Leerdam aan tafel bij Matthijs in De Wereld Draait Door