TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Disney denkt een beetje mee met de ouders die met hun kinderen thuis zitten in verband met het coronavirus. De distributeur stelt Frozen 2 drie maanden eerder dan gepland ter beschikking op het eigen streamingplatform Disney+.
Zodoende is Frozen 2 vanaf dinsdag 17 maart, mét Anna, Elsa, Olaf, Kristoff en Sven, te zien in Nederland. Het is opmerkelijk dat de kaskraker al voor het grote publiek beschikbaar komt, want Frozen 2 draait nog altijd in de bioscopen, mits ze open zijn natuurlijk.
Naast het goede nieuws rondom Frozen 2 ondervindt Disney ook hinder van het coronavirus. Daardoor zijn er een aantal filmproducties uitgesteld. Onder die titels The Last Duel, The Little Mermaid, Nightmare Alley en Peter Pan & Wendy.
Partnerbijdrage
Zo kijk je donderdag live naar FC Sion - Ajax
13:02Jan Versteegh richt zich tot De Bondgenoten-fan Mart Hoogkamer
11:53Video: Carlo Boszhard over MAFS-pauze: ‘Goed dat we even een jaartje wachten’
11:48De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:36Eindelijk duidelijkheid: dit is de startdatum van Boer Zoekt Vrouw