TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat heeft de familie besloten. Christiaan Bauer en zijn vader Frans deden dit zaterdag uit de doeken op Radio 538. Veel mensen verwachtten dat er een seizoen aan vast zou worden geplakt, mede door de constant hoge kijkcijfers. De Bauers trokken wekelijks meer dan 1.5 miljoen mensen naar de buis.
Op het radiostation laat Frans weten dat ze een enorm leuke opnameperiode hebben gehad, er met veel plezier op terugkijken en dat dit ook de reden is om ermee te stoppen.
Is er dan nog een kans dat het programma op een ander moment terugkeert? "Misschien over 20 jaar nog een keer", aldus Christiaan.
De startdatum van Flikken Maastricht seizoen 21 is bekend
13:04De Bondgenoten-fans weten het zeker: 'Anouk keert terug'
10:59Johan Derksen mist Sinan Can als tafelgast bij Vandaag Inside: 'Hij mag niet aanschuiven bij de vijand'
10:42Dit programma vervangt Dwars door de Pyreneeën
09:53Deze presentator neemt Kassa over nu Amber Kortzorg met zwangerschapsverlof is