TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat heeft de familie besloten. Christiaan Bauer en zijn vader Frans deden dit zaterdag uit de doeken op Radio 538. Veel mensen verwachtten dat er een seizoen aan vast zou worden geplakt, mede door de constant hoge kijkcijfers. De Bauers trokken wekelijks meer dan 1.5 miljoen mensen naar de buis.
Op het radiostation laat Frans weten dat ze een enorm leuke opnameperiode hebben gehad, er met veel plezier op terugkijken en dat dit ook de reden is om ermee te stoppen.
Is er dan nog een kans dat het programma op een ander moment terugkeert? "Misschien over 20 jaar nog een keer", aldus Christiaan.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Shelly Sterk valt in de smaak bij VI-kijkers: 'Zo doe je dat bij de mannen'
10:11Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje