TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Dat gaat ook gebeuren", zei Geer. Het gaat de zanger vooral om de voorgenomen belastingverhoging die GroenLinks-PvdA in het verkiezingsprogramma heeft opgenomen. "En dan kun je zeggen: ‘moet je daar nu over zeiken, die artiesten hebben toch genoeg?’ Natuurlijk heb ik genoeg. Maar als het naar 60 procent gaat… Jongens, dat kan toch niet?'"
Afgelopen zondag werd Gerard nog flink in de maling genomen door Niels van der Laan en Jeroen Woe in Even tot Hier die alle kijkers opriepen om wegens die reden juist op Timmermans te stemmen. 'Dat wil toch iedereen?'.
Joling, die een geschat vermogen van 10 miljoen euro heeft, bleek ondanks de ophef, niet te vermurwen. Nu is de kans dat er daadwerkelijk een links kabinet komt verdraaid klein, dus Gerard zal zijn koffers waarschijnlijk nog niet hebben gepakt.
Video: Suzan & Freek over opnames The Voice: ‘Heel bijzonder om bij te zijn’
10:15Speciale documentaire over Johan Cruijff is op deze datum te zien
08:38De TV van gisteren: Tegenvallende kijkcijfers voor nieuw RTL-programma Kasteel Gekocht, Wat Nu?
06:47Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, Het perfecte plaatje, X-Men: Apocalypse
00:51Komende week in GTST: Zinderende zoektochten en Repelsteeltje repercussie