TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Dat gaat ook gebeuren", zei Geer. Het gaat de zanger vooral om de voorgenomen belastingverhoging die GroenLinks-PvdA in het verkiezingsprogramma heeft opgenomen. "En dan kun je zeggen: ‘moet je daar nu over zeiken, die artiesten hebben toch genoeg?’ Natuurlijk heb ik genoeg. Maar als het naar 60 procent gaat… Jongens, dat kan toch niet?'"
Afgelopen zondag werd Gerard nog flink in de maling genomen door Niels van der Laan en Jeroen Woe in Even tot Hier die alle kijkers opriepen om wegens die reden juist op Timmermans te stemmen. 'Dat wil toch iedereen?'.
Joling, die een geschat vermogen van 10 miljoen euro heeft, bleek ondanks de ophef, niet te vermurwen. Nu is de kans dat er daadwerkelijk een links kabinet komt verdraaid klein, dus Gerard zal zijn koffers waarschijnlijk nog niet hebben gepakt.
Johan Derksen prijst Gordon: 'Hij heeft nu doorzettingsvermogen getoond'
12:37Chris Zegers terug met reisprogramma, maar niet op tv
12:24We Zijn er Bijna!-presentatrice Marlijn Weerdenburg geveld door infectie
10:26Dit programma neemt binnenkort de plaats in van Strijders op NPO 1
10:00Anniko van Santen blijkt dol op dit tv-genre: 'Soms zit ik hoofdschuddend op de bank'