TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Dat gaat ook gebeuren", zei Geer. Het gaat de zanger vooral om de voorgenomen belastingverhoging die GroenLinks-PvdA in het verkiezingsprogramma heeft opgenomen. "En dan kun je zeggen: ‘moet je daar nu over zeiken, die artiesten hebben toch genoeg?’ Natuurlijk heb ik genoeg. Maar als het naar 60 procent gaat… Jongens, dat kan toch niet?'"
Afgelopen zondag werd Gerard nog flink in de maling genomen door Niels van der Laan en Jeroen Woe in Even tot Hier die alle kijkers opriepen om wegens die reden juist op Timmermans te stemmen. 'Dat wil toch iedereen?'.
Joling, die een geschat vermogen van 10 miljoen euro heeft, bleek ondanks de ophef, niet te vermurwen. Nu is de kans dat er daadwerkelijk een links kabinet komt verdraaid klein, dus Gerard zal zijn koffers waarschijnlijk nog niet hebben gepakt.
Dit weten we al over het nieuwe programma van Rutger Castricum
14:04De Oranjezomer: 'Koopzegelverandering AH maakt de mensen boos'
13:23Wanneer keert Kassa weer terug op televisie?
13:06Edwin tegen Iris in B&B Vol Liefde: 'Ik hoopte dat je niet verliefd zou worden op me'
13:04Dit programma vervangt De Slimste Mens België na de finale op NPO 3