TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De laatste plooien van de deal tussen Joling en programmadirecteur Peter van der Vorst moeten nog gladgestreken worden, maar volgens Weekend-hoofdredacteur Bart Ettekoven is het zeker dat Joling zijn zoektocht naar een man laat volgen door de camera’s, zo zei hij in Shownieuws.
Gerard is op zoek naar een man tussen de 35 en 60 jaar, die meegaand en zelfstandig is. De winnaar van de show gaat twee weken mee op vakantie met de 60-jarige volkszanger.
Joling wordt dus eigenlijk de opvolger van Gaby Blaaser, die op dit moment te zien is in The Bachelorette op Videoland. Eerder gingen er nog geruchten dat Amanda Balk, die ooit meedeed aan de Gouden Kooi, de blondine op zou volgen.
Partnerbijdrage
Gwen van Poorten presenteert dit nieuwe realityprogramma van Net5
14:44Dit programma vervangt No Way Back VIPS op SBS6
14:14Dit is de grote winnaar van het eerste seizoen Watch Your Back
13:37Angela Schijf licht tipje van de sluier op over nieuw seizoen Flikken Maastricht: 'Eva raakt alle structuur kwijt'
10:51Video: Salar weet niet of hij Mercedes nog wel kan vertrouwen (De Bondgenoten)