TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Maar laten we eerlijk zijn: dit nieuws komt natuurlijk niet compleet uit de lucht vallen.
Vorige week meldden we al dat Gerard Joling hoogstwaarschijnlijk een rol zou krijgen in de terugkeer vanTe Land, Ter Zee en in de Lucht. De presentator liet namelijk zelf doorschemeren dat hij van RTL een aanbod had gekregen om mee te doen aan het programma. Hij zei: "In de wandelgangen. Maar dan denk ik, ja zo gaat dat altijd."
Of Gerard Joling op dat moment een leugentje om bestwil vertelde of dat hij echt nog niet op de hoogte was, blijft voor ons onduidelijk. Maar nu is het nieuws officieel naar buiten gekomen. Hij deelde maandagavond: "Nou jongens ik heb leuk nieuws. Ik ga samen met Ruben Nicolai Te Land, Ter Zee en in de Lucht presenteren. Heel erg leuk."
Met dit nieuws krijgt de revival van het populaire AVROTROS-programma van jaren geleden daadwerkelijk vorm. Inmiddels weten we immers ook dat dit komende seizoen vier afleveringen zal tellen en zal worden opgenomen in de Efteling. We moeten alleen nog even wachten voordat we weten wanneer Te Land, Ter Zee en in de Lucht te zien is. De afleveringen worden pas deze zomer opgenomen.
Partnerbijdrage
Nieuw seizoen Brandmerk gaat over kinderen met vermoorde ouders: 'Enorme veerkracht'
09:25De TV van gisteren: hysterische fotoshoot en opvallende bekentenis in Only Joling
10:51Bondgenoten-sterren Floris en Senna bevestigen einde relatie: 'Houden nog steeds van elkaar'
10:29De TV van gisteren: Voice of Holland blijft concurrentie nipt voor
09:57Robert van Hemert moest naar psycholoog door deelname Verraders: 'Helemaal van de buitenwereld losgeraakt'