TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Maar laten we eerlijk zijn: dit nieuws komt natuurlijk niet compleet uit de lucht vallen.
Vorige week meldden we al dat Gerard Joling hoogstwaarschijnlijk een rol zou krijgen in de terugkeer vanTe Land, Ter Zee en in de Lucht. De presentator liet namelijk zelf doorschemeren dat hij van RTL een aanbod had gekregen om mee te doen aan het programma. Hij zei: "In de wandelgangen. Maar dan denk ik, ja zo gaat dat altijd."
Of Gerard Joling op dat moment een leugentje om bestwil vertelde of dat hij echt nog niet op de hoogte was, blijft voor ons onduidelijk. Maar nu is het nieuws officieel naar buiten gekomen. Hij deelde maandagavond: "Nou jongens ik heb leuk nieuws. Ik ga samen met Ruben Nicolai Te Land, Ter Zee en in de Lucht presenteren. Heel erg leuk."
Met dit nieuws krijgt de revival van het populaire AVROTROS-programma van jaren geleden daadwerkelijk vorm. Inmiddels weten we immers ook dat dit komende seizoen vier afleveringen zal tellen en zal worden opgenomen in de Efteling. We moeten alleen nog even wachten voordat we weten wanneer Te Land, Ter Zee en in de Lucht te zien is. De afleveringen worden pas deze zomer opgenomen.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij