TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Maar laten we eerlijk zijn: dit nieuws komt natuurlijk niet compleet uit de lucht vallen.
Vorige week meldden we al dat Gerard Joling hoogstwaarschijnlijk een rol zou krijgen in de terugkeer vanTe Land, Ter Zee en in de Lucht. De presentator liet namelijk zelf doorschemeren dat hij van RTL een aanbod had gekregen om mee te doen aan het programma. Hij zei: "In de wandelgangen. Maar dan denk ik, ja zo gaat dat altijd."
Of Gerard Joling op dat moment een leugentje om bestwil vertelde of dat hij echt nog niet op de hoogte was, blijft voor ons onduidelijk. Maar nu is het nieuws officieel naar buiten gekomen. Hij deelde maandagavond: "Nou jongens ik heb leuk nieuws. Ik ga samen met Ruben Nicolai Te Land, Ter Zee en in de Lucht presenteren. Heel erg leuk."
Met dit nieuws krijgt de revival van het populaire AVROTROS-programma van jaren geleden daadwerkelijk vorm. Inmiddels weten we immers ook dat dit komende seizoen vier afleveringen zal tellen en zal worden opgenomen in de Efteling. We moeten alleen nog even wachten voordat we weten wanneer Te Land, Ter Zee en in de Lucht te zien is. De afleveringen worden pas deze zomer opgenomen.
Partnerbijdrage
Voetbalfans kunnen zich opmaken voor een weekend vol Premier League-actie. Met Liverpool - Manchester City als grote blikvanger en Manchester United - Tottenham Hotspur valt er genoeg te beleven. De wedstrijden zijn live te zien op Viaplay.
Wordt Geraldine Kemper de nieuwe presentatrice van VTwonen Weer Verliefd op Je Huis?
12:55Winter Vol Liefde-Claudia en Viktor reageren op trouwgeruchten
11:56Zo gaat het nu tussen Thomas en Chess uit De Bondgenoten
10:32Bridgerton-fans opgelet: Netflix komt met nieuwe spin-off over geliefd personage
09:50Rust en Vreugd krijgt een vervolg: Annet Malherbe onthult komst tweede seizoen na overwinning