TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het gezin van Simon Keizer en zijn vrouw Annemarie wordt uitgebreid. De Volendammers zijn namelijk in verwachting van hun tweede kind.
Simon, die de laatste weken de pannen van het dak scoorde op televisie met Take A Chance On Me over ABBA en met Onmogelijke duetten, en zijn vrouw Annemarie maakten het nieuws maandagochtend bekend via Instagram.
Op de foto is te zien hoe Simon en Annemarie elkaar kussen, terwijl hun driejarige dochter Kiki toekijkt. Achter haar rug is stiekem een echofoto te zien. ‘Onbeschrijfelijk gelukkig en dankbaar’, schrijft Annemarie bij het kiekje. Bij eenzelfde soort foto schrijft Simon daarnaast ‘nog meer geluk onderweg. Dankbaar’ op zijn Insta.
Simon en Annemarie worden direct overspoeld met gelukswensen. Onder anderen Chantal Janzen, Monique Smit, Coen Swijnenberg en Kirsten Schilder, de vrouw van Simons zangpartner Nick Schilder, wensen het stel alle geluk en liefde van de wereld toe.
MolTalk is het komende seizoen vóór Wie is de Mol? te zien
07:37Dit is de startdatum van het tweede seizoen van Project Dans
07:37De TV van gisteren: Kijkers van De Hanslers zijn helemaal klaar met het gedrag van Monique
07:00GTST Spoilers - maandag 5 t/m donderdag 8 januari 2026
06:47Vanavond op TV: Jaaroverzicht NOS Journaal 2025, Medisch Centrum West, Volcano