TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het gezin van Simon Keizer en zijn vrouw Annemarie wordt uitgebreid. De Volendammers zijn namelijk in verwachting van hun tweede kind.
Simon, die de laatste weken de pannen van het dak scoorde op televisie met Take A Chance On Me over ABBA en met Onmogelijke duetten, en zijn vrouw Annemarie maakten het nieuws maandagochtend bekend via Instagram.
Op de foto is te zien hoe Simon en Annemarie elkaar kussen, terwijl hun driejarige dochter Kiki toekijkt. Achter haar rug is stiekem een echofoto te zien. ‘Onbeschrijfelijk gelukkig en dankbaar’, schrijft Annemarie bij het kiekje. Bij eenzelfde soort foto schrijft Simon daarnaast ‘nog meer geluk onderweg. Dankbaar’ op zijn Insta.
Simon en Annemarie worden direct overspoeld met gelukswensen. Onder anderen Chantal Janzen, Monique Smit, Coen Swijnenberg en Kirsten Schilder, de vrouw van Simons zangpartner Nick Schilder, wensen het stel alle geluk en liefde van de wereld toe.
De eerste aflevering van Máxima seizoen 2 komt ook op televisie
13:21Stijn Fransen en Sabine Koning behoren tot de discipelen van The Passion 2026
10:35Netflix presenteert cast van nieuwe Nederlandse thrillerserie De Stilte
10:22Rijk Hofman gaat Temptation Island presenteren met deze presentatrice
10:00Harm Edens: 'Dit Was het Nieuws is een vaste en dierbare waarde in mijn leven geworden'