TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De tv-maker volgt met zijn drie specials enigszins in de voetspoeren van zijn moeder Hanneke Groenteman. Zij sloot van 1994 tot en met 2001 live het weekend af met De plantage, de culturele talkshow van Nederland waar iedere week wel iets gebeurde.
In iedere Groenteman op zondag staat één hoofdgast centraal, in de eerste aflevering is dat zangeres en actrice Sarah Janneh. De hoofdgast mag de inhoud van de uitzending bepalen door bevriende en geliefde cultuurmakers uit te nodigen. Aan de hand van verrassende gesprekken over alle gangbare kunstvormen wordt een beeld geschetst van het cultuuraanbod. Naast nieuwe artiesten is er ook aandacht voor de vedetten van het vak, zo komt actrice en presentatrice Carry Tefsen voorbij.
Als Gijs Groenteman is warmdgedraaid met zijn drie specials kan hij direct door met Van Roosmalen en Groenteman. Het nieuwe seizoen van de satirische mediatalkshow die hij met Marcel van Roosmalen maakt gaat vanaf maandag 2 september van start.
Groenteman op zondag is vanaf zondag 25 augustus drie weken te zien om 19.25 uur bij BNNVARA op NPO 2.
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar, maar er valt nog veel meer te zien. De wedstrijden zijn live te volgen op Viaplay.
De Top 2000 Quiz gaat op de schop en Merel Westrik mag het presenteren
13:45Raven van Dorst is vanaf deze datum weer wekelijks te zien met Boerderij Van Dorst
13:16De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:14Dave Maasland krijgt eigen misdaadprogramma op SBS6: dit gaat hij doen
12:45De Hanslers en de cast van Oh Oh Den Haag bundelen krachten voor kerstspecial op SBS6