TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De tv-maker volgt met zijn drie specials enigszins in de voetspoeren van zijn moeder Hanneke Groenteman. Zij sloot van 1994 tot en met 2001 live het weekend af met De plantage, de culturele talkshow van Nederland waar iedere week wel iets gebeurde.
In iedere Groenteman op zondag staat één hoofdgast centraal, in de eerste aflevering is dat zangeres en actrice Sarah Janneh. De hoofdgast mag de inhoud van de uitzending bepalen door bevriende en geliefde cultuurmakers uit te nodigen. Aan de hand van verrassende gesprekken over alle gangbare kunstvormen wordt een beeld geschetst van het cultuuraanbod. Naast nieuwe artiesten is er ook aandacht voor de vedetten van het vak, zo komt actrice en presentatrice Carry Tefsen voorbij.
Als Gijs Groenteman is warmdgedraaid met zijn drie specials kan hij direct door met Van Roosmalen en Groenteman. Het nieuwe seizoen van de satirische mediatalkshow die hij met Marcel van Roosmalen maakt gaat vanaf maandag 2 september van start.
Groenteman op zondag is vanaf zondag 25 augustus drie weken te zien om 19.25 uur bij BNNVARA op NPO 2.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk