TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
GTST houdt altijd in het midden hoe lang acteurs te zien zijn in 's lands populairste soap, maar dankzij Tamara Brinkman is al duidelijk dat sommige rollen voorlopig nog niet zijn uitgespeeld.
Brinkman houdt haar Instagramvolgers graag op de hoogte van wat er gebeurt in haar leven, zo ook tijdens haar werk voor GTST waar ze sinds begin vorig jaar te zien is als Saskia Verduyn. Na een vakantie van vijf weken keerde Tamara terug op de set. Daar deelde ze een kiekje van de postvakjes waar de cast hun scripts in kunnen vinden. Tamara's bakje zat na al die weken vrij behoorlijk vol, maar wat ook opviel is dat haar collega's ook nog voldoende werk hebben. Everon Jackson Hooi, Erik de Vogel én Lone van Roosendaal hebben goedgevulde vakjes.
Voor de start van dit seizoen werd bekend dat Lone van Roosendaal opnieuw haar rentree zou maken in de serie. Het was niet duidelijk hoe lang haar comeback zou duren, maar inmiddels is duidelijk dat Billy ditmaal een blijvertje is. Naast haar contact met dochter Shanti en rivaliteit met Ludo lijkt Billy ook gevoelens te ontwikkelen voor Richard van Nooten. Ook geeft ze steeds meer Meerdijkers (on)gewenst advies.
Partnerbijdrage
Een heel goed begin van je weekend, want het allernieuwste seizoen van Sleepers staat vanaf vandaag in zijn geheel op Videoland!
Deze BN'ers zitten volgens jullie in de pakken van The Masked Singer 2025
14:28Kerstpret met Gert, Ellen, Viktor en Marie: special De Verhulstjes binnenkort op Videoland
13:49Persoonlijke ervaring geeft diepgang aan GTST-rol van Cheyenne Löhnen: 'Ik draag dit thema altijd bij me'
12:20Tobias Camman en Stijn van Vliet ontdekken fine dining in FOMO Chefs
10:37Johan Derksen noemt programma Yvonne Coldeweijer 'foute keuze' van John de Mol