TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jette van der Meij, Bas Muijs, Charlotte Besijn, Winston Post, Melissa Drost en andere acteurs hebben de afgelopen tijd keihard getraind om nu een knappe rumba te kunnen dansen op de GTST-tune. Daarnaast openen de profs de aflevering met een dans op bekende tv-tunes. De overgebleven koppels ontkomen ook niet aan het feestje, zij dansen op een door henzelf uitgekozen RTL-fragment.
Al die dansen moeten in beperkte tijd plaatsvinden, Dancing with the stars duurt sinds vorige week namelijk een half uur korter. De kijkers vonden 2,5 uur iets te lang, daarom duurt de zaterdagavond-dansshow nu van 20.00 uur tot 22.00 uur.
Partnerbijdrage
Het Engelse voetbalseizoen begint direct met een topaffiche. Arsenal en Manchester City strijden vandaag om de FA Community Shield. Mis deze spannende seizoensopener niet en kijk live mee op Viaplay.
Mercedes dropt bom over andere man, Salar reageert: 'Toen ik nog in de loods zat…'
09:03De TV van gisteren: Kijkers zien vier medailles voor Nederland op EK Atletiek
06:47Vanavond op TV: Zomergasten, Los het op!, Dinner for Schmucks
09:29Hugo Kennis en Caroline Tensen worstelen met gewicht tijdens opnames Thuis aan tafel
09:25Bondgenoten-stelletje Diederik en Anouk bevestigen relatie: ‘Connectie te sterk om te negeren’