TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Guidinc. Streaming Video Awards zijn de belangrijkste streamingprijzen van Nederland. De afgelopen maanden konden kijkers stemmen op hun favoriete film, serie, documentaire, realityshow en streamingdienst van het jaar en dat deden jullie massaal.
Donderdag 2 december is de feestelijke bekendmaking van de winnaars in Amsterdam en die wordt live uitgezonden op kanaal 13 van Ziggo en op Guidinc.nl/awards.
We beloven dat het een hartstikke leuke uitzending wordt. Presentatrice Dzifa Kusenuh ontvangt de winnaars, cabaretier Kiki Schippers maakt een mooi lied en ook komiek Marcel Bamberg werkt mee.
Even om je geheugen op te frissen, dit zijn de nominaties van dit jaar:
Beste Serie
Beste Film
Favoriete Reality Show
Favoriete Film Quote Aller Tijden
Beste Documentaire
Favoriete Streamingdienst
Zet je televisie om 20:30 uur aan op kanaal 13 van Ziggo. Heb je geen Ziggo? Ook geen probleem! De show is te volgen via Guidinc.nl/awards.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Jean-Paul uit B&B Vol Liefde heeft toch nog de liefde gevonden
09:26Sinan Can komt met documentaire over man die meevocht in Oekraïne
08:55De TV van gisteren: Hoofdpiet roept de noodtoestand uit in Het Sinterklaasjournaal en kijkers zijn niet blij
06:47Vanavond op TV: In de voetsporen van de jaren 80, Ewout: Gevaarlijke gevangenissen, Rogue Assassin
22:08Spanning loopt hoog op in De Bondgenoten