TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op Instagram laat hij weten dat hij er 100% voor wil gaan of helemaal niet. Volgens de cabaretier gooit de onzekerheid rondom covid roet in het eten.
Guido schrijft:
"Oudejaarsconference 2021 gaat niet door.
De onzekerheid rondom covid gooit roet in het eten. Waar ik vorig jaar alle energie had me continu aan te passen, kies ik deze keer anders. Ik wil er 100% voor gaan of helemaal niet.
Ik ben dankbaar voor de ruimte die RTL me heeft gegeven om deze moeilijke beslissing te nemen!"
En veel meer zegt Guido Weijers niet over deze toch belangrijke beslissing. Zeker ook voor RTL, dat wordt opgezadeld met een gat op de belangrijkste tv-avond van het jaar. De omroep heeft inmiddels wel een vervangend programma gevonden voor oudejaarsavond.
Om 21.15 uur kunnen we kijken naar de nieuwsquiz De TV kijker van het Jaar waarin kandidaten vragen moeten beantwoorden over de belangrijkste tv-momenten van het jaar.
Wie de quiz zal presenteren, is nog niet bekend. Dat zou eerder Ruben Nicolai zijn, maar omdat Ruben op oudejaarsavond ook al een speciale uitzending van The Masked Singer presenteert, zoekt de zender naar een nieuw gezicht. The Masked Singer wordt voor én na de quiz uitgezonden.
Deze zeven BN'ers worden getipt voor Wie is de Mol? en ook de locatie lijkt bekend
11:24Shownieuws: dit zijn de vervallen huizen van Emile Ratelband in Arnhem
09:58De Bogaartjes laten zich uit over De Hanslers na familieruzie
09:12Heleen van Royen: 'Boeken zijn niet meer van deze tijd'
08:08De TV van gisteren: nek aan nek-race Dwars door de Pyreneeën en Expeditie Robinson