TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hans was te gast in de talkshow van Jeroen Pauw waarin hij vertelde over zijn aankomende hoofdrol in de tragikomische film Kras lot.
Hans schittert naast Heddy Lester als een ouder, ietwat op elkaar uitgekeken echtpaar dat samen blijft omdat ze beide verslingerd zijn aan kraslotten. Als ze op een dag een fortuin bij elkaar krassen, veranderen hun levens op onverwachte wijzes. Het was de eerste, grote acteerrol voor Van der Togt die tot dat moment alleen kleine rolletjes of cameos voor zijn rekening had genomen.
Zijn tijd op de set was zo goed bevallen dat Hans open staat voor meer acteerwerk. Hij ziet bijvoorbeeld wel een rol voor zichzelf weggelegd in het nog te schrijven, derde seizoen van Het geheime dagboek van Hendrik Groen. Omroepbaas Jan Slagter vindt het een plan: "Die gastrol krijgt hij zeker!" was Jans' eerste reactie.
Wanneer het derde seizoen van de populaire MAX-serie op televisie zou komen, is nog niet bekend. De opnames van seizoen 2 zijn onlangs pas afgerond.
Streep door tweede seizoen Kees Flodder: Tatjana reageert
21:14Ze zijn er!: Dit zijn de eerste beelden van de Woeste Grond-film
20:50Nasrdin Dchar regisseert nieuwe dramaserie voor Omroep MAX
20:06Bert van Leeuwen over einde Het Familiediner: 'Het verveelt mij nog niet'
16:33De Bondgenoten komt tijdens Gouden Televizier-Ring Gala met een livestream