TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hans was te gast in de talkshow van Jeroen Pauw waarin hij vertelde over zijn aankomende hoofdrol in de tragikomische film Kras lot.
Hans schittert naast Heddy Lester als een ouder, ietwat op elkaar uitgekeken echtpaar dat samen blijft omdat ze beide verslingerd zijn aan kraslotten. Als ze op een dag een fortuin bij elkaar krassen, veranderen hun levens op onverwachte wijzes. Het was de eerste, grote acteerrol voor Van der Togt die tot dat moment alleen kleine rolletjes of cameos voor zijn rekening had genomen.
Zijn tijd op de set was zo goed bevallen dat Hans open staat voor meer acteerwerk. Hij ziet bijvoorbeeld wel een rol voor zichzelf weggelegd in het nog te schrijven, derde seizoen van Het geheime dagboek van Hendrik Groen. Omroepbaas Jan Slagter vindt het een plan: "Die gastrol krijgt hij zeker!" was Jans' eerste reactie.
Wanneer het derde seizoen van de populaire MAX-serie op televisie zou komen, is nog niet bekend. De opnames van seizoen 2 zijn onlangs pas afgerond.
April Darby laat van zich horen na GTST-exit: 'Verbaasd en ontroerd'
13:10Herman van der Zandt openhartig over gemis Paulien Cornelisse bij Eva
11:52Ondanks flinke kritiek en dalende kijkcijfers: Wat Speelt Er krijgt ook eindejaarspecial
10:42Wat speelt er achter de schermen? NTR wil niets kwijt over vertrek Stefan de Walle
09:16Grote verandering bij The Passion: bezoekers moeten voor het eerst betalen