TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hans was te gast in de talkshow van Jeroen Pauw waarin hij vertelde over zijn aankomende hoofdrol in de tragikomische film Kras lot.
Hans schittert naast Heddy Lester als een ouder, ietwat op elkaar uitgekeken echtpaar dat samen blijft omdat ze beide verslingerd zijn aan kraslotten. Als ze op een dag een fortuin bij elkaar krassen, veranderen hun levens op onverwachte wijzes. Het was de eerste, grote acteerrol voor Van der Togt die tot dat moment alleen kleine rolletjes of cameos voor zijn rekening had genomen.
Zijn tijd op de set was zo goed bevallen dat Hans open staat voor meer acteerwerk. Hij ziet bijvoorbeeld wel een rol voor zichzelf weggelegd in het nog te schrijven, derde seizoen van Het geheime dagboek van Hendrik Groen. Omroepbaas Jan Slagter vindt het een plan: "Die gastrol krijgt hij zeker!" was Jans' eerste reactie.
Wanneer het derde seizoen van de populaire MAX-serie op televisie zou komen, is nog niet bekend. De opnames van seizoen 2 zijn onlangs pas afgerond.
Partnerbijdrage
Bondgenoten-sterren Floris en Senna bevestigen einde relatie: 'Houden nog steeds van elkaar'
10:29De TV van gisteren: Voice of Holland blijft concurrentie nipt voor
09:57Robert van Hemert moest naar psycholoog door deelname Verraders: 'Helemaal van de buitenwereld losgeraakt'
09:27SBS lanceert nieuwe talentenjacht Sing with me: 'Duet met zangicoon'
09:12Gordon verrast Gijp met lachwekkende prijs: 'Meest aanstekelijke lach'