TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het tweede seizoen van The Connection gaat binnenkort van start met de nieuwe presentator Patrick Lodiers. Maar wie nemen het tegen elkaar op de komende weken?
BNNVARA heeft inmiddels wat namen aangekondigd maar er is ook een aanpassing ten opzichte van het eerste seizoen.
De eerste uitzending nemen Dolf Jansen, April Darby en Harry Piekema het tegen elkaar op. Maar ook strijden Daphne Deckers, Ruben van der Meer, Lisa Loeb en Thomas van Luyn voor een plekje in de finale.
In The Connection moeten drie bekende gasten hun best doen een hele stapel kennisvragen te beantwoorden die op het eerste oog volledig losstaan van elkaar. Het tegendeel is echter waar: zowel de vragen als de kandidaten hebben iets gemeen en het is aan hen om uit te vogelen wat de ultieme connectie is.
Dit seizoen zijn er wat aanpassingen gedaan en de kennisquiz zal in toernooivorm worden gespeeld. De winnaars van de eerste zes afleveringen gaan door naar de halve finales waarin ze strijden om een ticket naar de finale. De beste kandidaat van de halve finales, die na de winnaars de hoogste score had, sluit aan in de finale.
The Connection is vanaf zaterdag 4 februari negen weken lang om 21:35 uur te zien bij BNNVARA op NPO 1.
Leo Alkemade bevestigt nieuw seizoen van LOL: Last One Laughing
17:36Serie Woeste Grond krijgt een speelfilm
16:26Thomas van Groningen in discussie met Johan Derksen over kritiek op afwezigheid
16:10Drummer uit The Passion laat van zich horen: 'Dit is wat het drumstel met me doet'
15:24Eerste tweeling ooit in De Bondgenoten maakt de tongen los