TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hélène vertelt in een interview met RTL Boulevard dat ze hoopt dat politicus Geert Wilders eens aanschuift in De Oranjezomer. ''Ja, Geert Wilders. Dat lijkt me nou eens heel gezellig. Als hij langskomt, dat lijkt me echt leuk. Dus Geert, je weet het. Altijd welkom'', aldus de presentatrice.
In gesprek met RTL Boulevard blikt Hendriks vooruit op het nieuwe seizoen van De Oranjezomer. ''Ik heb er heel veel zin in. Ik vind het wel lekker dat het dagelijks is. We gaan natuurlijk richting het EK en de Olympische Spelen, dus ik hoop dat we daar wel voldoende dingetjes uit kunnen halen'', zegt ze erover. Wat kijkers van de afleveringen kunnen verwachten? ''Dat het zomers is, dat je met een lach de dag uitgaat. En voor de rest eigenlijk de mensen die we vaker hebben gehad.''
Hieronder is het volledige interview van Hélène Hendriks met RTL Boulevard te bekijken.
De Oranjezomer is elke maandag t/m vrijdag om 21.30 uur op SBS6 te zien.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Albert Verlinde geeft Johan Derksen gelijk: 'ik zou ook pissed zijn'
13:49De streamingtip van de week: de nieuwe Harlan Coben-serie I Will Find You op Netflix
11:22Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover
10:28Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op dinsdag