TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hélène vertelt in een interview met RTL Boulevard dat ze hoopt dat politicus Geert Wilders eens aanschuift in De Oranjezomer. ''Ja, Geert Wilders. Dat lijkt me nou eens heel gezellig. Als hij langskomt, dat lijkt me echt leuk. Dus Geert, je weet het. Altijd welkom'', aldus de presentatrice.
In gesprek met RTL Boulevard blikt Hendriks vooruit op het nieuwe seizoen van De Oranjezomer. ''Ik heb er heel veel zin in. Ik vind het wel lekker dat het dagelijks is. We gaan natuurlijk richting het EK en de Olympische Spelen, dus ik hoop dat we daar wel voldoende dingetjes uit kunnen halen'', zegt ze erover. Wat kijkers van de afleveringen kunnen verwachten? ''Dat het zomers is, dat je met een lach de dag uitgaat. En voor de rest eigenlijk de mensen die we vaker hebben gehad.''
Hieronder is het volledige interview van Hélène Hendriks met RTL Boulevard te bekijken.
De Oranjezomer is elke maandag t/m vrijdag om 21.30 uur op SBS6 te zien.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk