TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hélène vertelt in een interview met RTL Boulevard dat ze hoopt dat politicus Geert Wilders eens aanschuift in De Oranjezomer. ''Ja, Geert Wilders. Dat lijkt me nou eens heel gezellig. Als hij langskomt, dat lijkt me echt leuk. Dus Geert, je weet het. Altijd welkom'', aldus de presentatrice.
In gesprek met RTL Boulevard blikt Hendriks vooruit op het nieuwe seizoen van De Oranjezomer. ''Ik heb er heel veel zin in. Ik vind het wel lekker dat het dagelijks is. We gaan natuurlijk richting het EK en de Olympische Spelen, dus ik hoop dat we daar wel voldoende dingetjes uit kunnen halen'', zegt ze erover. Wat kijkers van de afleveringen kunnen verwachten? ''Dat het zomers is, dat je met een lach de dag uitgaat. En voor de rest eigenlijk de mensen die we vaker hebben gehad.''
Hieronder is het volledige interview van Hélène Hendriks met RTL Boulevard te bekijken.
De Oranjezomer is elke maandag t/m vrijdag om 21.30 uur op SBS6 te zien.
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Dit is de winnaar van The Voice of Holland 2026
15:04Terug van weggeweest: deze MAFS-koppels laten zien hoe het kan slagen
14:12Linda de Mol dankbaar voor woorden van Naomi in interview aan RTL Tonight
13:31Goedenavond Nederland schrapt duopresentatie
13:16André Hazes dit najaar te zien bij Videoland en RTL 5 met realityserie: 'Echt zoals het is'