TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat maakte de presentatrice vrijdagavond wereldkundig in Vandaag Inside. De show komt elf zondagen achter elkaar op de buis.
In de naam van de talkshow zit dus oranje, maar volgens Hendriks zegt dat niet zoveel. Het wordt gewoon een talkshow met gasten die praten over de actualiteit van die week. Het programma duurt een uur en is elke zondag om 21.30 uur te zien.
Hendriks liet eerder al zien dat ze uitstekend in staat is om de heren van Vandaag Inside te vervangen. Ze maakte al De Oranjezomer en De Oranjewinter en daarmee scoorde ze uitstekende kijkcijfers. Die beide talkshows waren wel op doordeweekse dagen en dus als vervanger van VI.
Na discussie over kijkcijfers komt A.S.S. - Anti Survival Show toch terug voor in ieder geval een reünie
14:17Claire Bender is dol op prinses Mabel: 'Het klinkt alsof ik verliefd op haar ben'
13:32Albert Verlinde niet langer exclusief bij RTL en maakt opvallende tv-switch
13:01'Vanaf deze datum is Grand Hotel aan Zee te zien'
12:01Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op vrijdag