TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat maakte de presentatrice vrijdagavond wereldkundig in Vandaag Inside. De show komt elf zondagen achter elkaar op de buis.
In de naam van de talkshow zit dus oranje, maar volgens Hendriks zegt dat niet zoveel. Het wordt gewoon een talkshow met gasten die praten over de actualiteit van die week. Het programma duurt een uur en is elke zondag om 21.30 uur te zien.
Hendriks liet eerder al zien dat ze uitstekend in staat is om de heren van Vandaag Inside te vervangen. Ze maakte al De Oranjezomer en De Oranjewinter en daarmee scoorde ze uitstekende kijkcijfers. Die beide talkshows waren wel op doordeweekse dagen en dus als vervanger van VI.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
Astrid Holleeder 'schoot tekort' in RTL Tonight: 'Dat wil niemand horen'
11:24Expeditie Robinson begint pas in november
10:50Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'
09:20Speelschema Oranje op het WK voetbal 2026: wanneer speelt Nederland?