TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat maakte de presentatrice vrijdagavond wereldkundig in Vandaag Inside. De show komt elf zondagen achter elkaar op de buis.
In de naam van de talkshow zit dus oranje, maar volgens Hendriks zegt dat niet zoveel. Het wordt gewoon een talkshow met gasten die praten over de actualiteit van die week. Het programma duurt een uur en is elke zondag om 21.30 uur te zien.
Hendriks liet eerder al zien dat ze uitstekend in staat is om de heren van Vandaag Inside te vervangen. Ze maakte al De Oranjezomer en De Oranjewinter en daarmee scoorde ze uitstekende kijkcijfers. Die beide talkshows waren wel op doordeweekse dagen en dus als vervanger van VI.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Jeremy Clarkson (66) luidt noodklok na kankerdiagnose: 'Mannen, laat je nakijken'
09:52Bondgenoten-sterren Robert en Roxy blazen relatie nieuw leven in
09:23De TV van gisteren: Monsterzege Oranje tegen Zweden gezien door 4,6 miljoen
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'