TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Mr. Soundmixshow vindt zichzelf namelijk nog niet oud genoeg om met drie generatiegenoten op reis te gaan. “Ze wilden me ook in dat programma van RTL hebben: vier van die oudjes op reis. Lijkt me hartstikke leuk, maar daar voel ik me nu nog te jong voor”, zegt de 68-jarige Huisman in gesprek met de LINDA.
Huisman keert binnenkort terug op de buis, want voor SBS6 maakt hij Waar is dat feestje?, een soort Glamourland. “Als Waar is dat feestje? aanslaat, wil ik er wel een tijdje mee doorgaan, maar ik hoef niet zoals Tommy Cooper in het harnas te sterven, of zo.”
Aan het eerste seizoen van Beter laat dan nooit deden Willibrord Frequin, Gerard Cox, Barrie Stevens en Peter Faber mee. Ze gingen samen op reis met Olcay Gulsen. Het viertal is voor het tweede seizoen weer de halve wereld over gegaan, ditmaal met Katja Schuurman als presentatrice.
Voor Engeland begint vandaag het echte werk op het WK voetbal. In de zestiende finales wacht Congo, dat niets liever doet dan een van de favorieten vroegtijdig naar huis sturen.
Caroline Tensen en Hugo Kennis maken middagprogramma voor RTL
14:47GTST-ster Everon Jackson Hooi (44) wacht enorme uitdaging: 'Conditie knap waardeloos'
14:02Op deze manier is VI concurrenten Renze en Pauw & De Wit te slim af
10:23Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Make Up Your Mind begint
09:40Dit is wanneer het tweede seizoen van Bestemming X te zien is